Ako schudnut z tvare?

macolaco

Mam podobny problem v liciach..nejak sa mi zagulatela hlava :(
Niekedy nie vacsinou ked moc nejem a trocha schudnem tak aj s tvare.. Neviem ci ti to pomoze ale (aeiou) je v pohode ale radsej si masiruj kruzivymi pohybmi tvar. Hlavne ked jes jedlo nedavaj si moc velke susta do ust aby si nemal vypukle lica ako sysel.. nesrandujem to som zistil na sebe, tym zvacsujes objem lic..oka dufam ze som pomohol:) Idem si masirovat lica

digi

Už si videl maratónskeho bežca, ktorý by bol tučný? (Či už v tvári, alebo aj hocikde inde na tele - to je jedno.)
Takže to je aj zaručene najlepší spôsob ako sa dá schudnúť (aj na tvári): rob vytrvalostné športy!

DJ HiDe

Jasne, ze to poznam...ale skratkam, ktore sa mozu skladat z hociktorych slov porozumie len malokto..
rysovacka je fajn, ale pre cloveka, ktory nema nabratu potrebnu hmotu, je to zbytocne....

mackousko

DJ HiDe mam ta chapat tak ze chces vysvetlit co je CKD dieta? Ak hej tak si daj CKD do googla. Cyklicka Ketogena Dieta sa pouziva najme v kulturistike na vyrysovanie. Momentalne po objemovke idem prvy tyzden CKD a schudol som priblizne 2Kg tuku (vodu som pocital okolo 3Kg) objem na svaloch som nestratil.