AD, antipsychotiká, orgazmus!

jajatko

Keď túto tému čítam, nedá mi neprispieť. Už roky beriem AD a epizodicky dočasne aj antipsychotiká a žiaden podobný problém nepociťujem. Čím to môže byť? Že by mi tak sadli lieky? (od začiatku liečby doteraz som už brala viacero typov). Som spokojná, nesťažujem sa, len si to fakt neviem rozumne vysvetliť.

anna.belová

JJ,brala jsem dva roky Zyprexu a sex mě i bolel..dosahovala jsem jen vnějších orgasmů a jen výjimečně a byla to velká dřina i při masturbaci...teď za 5 dní ji vysadím úplně (brala jsem jí 2 roky) a jsem zvědavá, jak to dopadne..Doufám, že mi to nezničí začínající vztah...Protože předtím, než jsem jí začala brát tak jsem měla i vnitřní orgasmy celkem bez problému a teď podle doktora by se to mělo zase obnovit...tak doufám, že to bude pravda...jinak vysadila jsem léky jen na 5 mg které beru obden a už jsem za poslední měsíce dosáhla 2x vnitřního orgasmu,bohužel jen při masturbaci,ale to se mi během těch 2 let se Zyprexou nikdy nepodařilo, protože jsem na sex ani neměla chuť a docela to i bolelo...tak snad to dobře dopadne a vše se spraví...doufám v to...blbý léky

ajajja

Presne, treba to povedať lekárke, vymení ti lieky. Tento problém mala aj kamoška, ani len žiadnu chuť na sex nemala. Lekárke jej kvôli tomu dala iné a v pohode :)