Vaša voľba

Príspevok v téme: Vaša voľba
marakuja

Napadla ma taká otázka, na ktorú bude asi ťažko odpovedať, keďže nikto nevie, ako by sa v takej situácií zachoval, ale čisto teoreticky. Ak by sa stala nejaká nehoda, alebo niečo také, a mohli by ste zachrániť buď svojho manžela (priateľa), alebo svojho súrodenca (poprípade rodiča). Čo by ste urobili?

jajka001_

vies co...raz som bola priamym svedkom havarky. ostala som tak v šoku, ze som ani ten mobil nebola schopna vytiahnut.
ale ak by som bola schopna, urcite by som nerozmyslala, koho zachranit prv.

marakuja

Tak napríklad, by ste šli cez cestu, oni by boli pred vami...šlo by auto, ale odhodiť /pritiahnuť k sebe/ by ste videli, že sa podarí len jedného. Viem, asi ma napadajú blbosti, neviem nad čím som to vôbec dnes uvažovala:D ale tak pre zaujímavosť som to tu napísala

atm

jajka no chcem ta vidiet ako budes vedla havarovaneho rozsrotovaneho auta niekde pri nom, medzi poodtrhanymi koncatinami pasazierov cosi "analyzovat".. zvlast ak by islo o blizkych

atm

prakticky to casto vyzera tak, ze clovek je z toho taky otraseny, ze maximalne tak vytoci 112. a mohol si citat o prvej pomoci aj kazdy vecer pred spanim..:)
inak v podstate sa len pytas, "kto ma pre vas vacsiu hodnotu", resp. "koho viac potrebujete" (z citoveho, alebo pragmatickeho hladiska). a to je jedna z veci nad ktorymi clovek jednoducho neuvazuje a nijak sa tym nezaobera. niekde vnutri mozno je nejaka odpoved, ale vlastne ho to ani nezaujima. pochybujem ze sa najde aspon jeden, kto ti ta da nejaku konkretnu odpoved