Hladam dobreho zubara v Bratislave

Chéri

Linduss za dobrú a kvalitnú prácu v tomto smere ja som ochotná zaplatiť koľkokoľvek. Je mi to jedno. Pre mňa je kvalita a prístup tou alfou a omegou všetkého!

linduss84

Ked niekto sa strani zubarov aj z dovodu ceny, viem, ze mnohym nam zalezi aj na cenach, ze proste vsetko nieco stoji, ale ked ide o zdravie, o zuby a taketo veci, tak myslim, ze setrit netreba.

siminii

Anička, keď sú veci, ktorými si človek musí sám prejsť aby pochopil, že strach treba zahodiť. Že v istých situaciách sa treba prekonať, treba spraviť ten krok mimo svojej komfortnej zóny. Aj keď je pravda, že väčšinou ten strach pramení z niečoho. Len keď sa prehliadkam a riešeniam problému budeme vyhýbať, tak sa to všetko na seba nakopí a to lepšie nebude.

anicka89

asi tak, veď kto iný by ti akože skontroloval chrup, keď nie zubár? Iná možnosť nie je. A vyhýbať sa tomu netreba, lebo to časom všetko človeka len dobehne.

Chéri

Anička dnes si to ani ja predstaviť neviem, keďže si už uvedomujem aké je dôležité mať zuby v poriadku. Ešte minulý rok som bola taká nesvoja, keď som si spomenula na zubárske kreslo, ale teraz už nie som, teraz si už uvedomujem, že ak chcem aby moje zuby boli bez problémov, tak musím aj prehliadky absolvovať aj všetko ostatné ;)

samija

martinka nemalo by to ziadny zmysel, ale aj tak su lekari ktori to robia, nerozumiem tomu, ale tak kazdy podla svojho zrejme no :/
malo by to fungovat tak, ze na cas u kazdeho jedneho lekara, zubara nie len u sukromnych ;)

martinka090

Nie nie. Ved ked ma objednaju na cas, tak ma tak aj vezmu, naco inak by ma potom na cas objednavali?
Ved to by nemalo ani hlavu a ani patu :)

lorQa

Martinka a keď ťa zubárka objedná akože na deň a na čas, tak čakáš v čakárni dlho? Myslím, či musíš tam ísť nejako zavčasu aby si sa na radu dostala približne o takom čase v akom si objednaná :/

samija

bionetla, ked niekto to vidi ako jedinu moznost ako sa zbavit bolesti a najma je to bez toho aby musel niekam chodit, niekde cakat a neviem co vsetko, ale toto s tymi liekmi, to je proste len do casu!