Ako získať prvé dievča ako na to?

Príspevok v téme: Ako získať prvé dievča ako na to?
soto

Zdravim potreboval by som poradit som zalubeny do svojej spoluziacky a neviem ako by som ju mal zbalit je to velmi pohladne dievca a bola by to ak by to vyslo moja prva laska no neviem ci nie som jediny kto bojuje o nu no potreboval by som ju zbalit lebo velmi som do nej zamilovani a nemozem ani o nicom rozmyslat len o nej prosim poradte ako na to vopred dakujem za odpovede

palonho@centrum.sk

mam56

O prácu vo fabrike za socializmu sa uchádzali traja chlapi: komunista, ateista a veriaci. Prijímacia komisia sa opýtala komunistu na to, v ktorom roku skončila druhá svetová vojna??? Komunista odpovedal, že v roku 1945. Áno, správne, v poriadku, ste prijatý do zamestnania. Blahoželáme.
Potom sa opýtali ateistu tú istú otázku, keďže odpovedal správne, 1945, tak sa ho ešte opýtali aj na presný dátum. Odpovedal, že 8. mája 1945. V poriadku, ste prijatý do zamestnania. Blahoželáme.
Potom prišiel na rad posledný, veriaci. Pýtali sa ho na rok a na dátum, keďže zakaždým odpovedal správne, tak sa ho opýtali, že koľko obetí mala druhá svetová vojna??? Odpovedal, že 45 miliónov. Už nevedeli ako ho dostať, tak mu povedali, že áno, správne a teraz pekne MENOVITE:-)))
---------------------------------------------
Umierajúceho biskupa, na smrteľnej posteli, v Keni sa opýtali, prečo si zavolal práve ich, prezidenta a premiéra krajiny??? A prečo majú sedieť jeden po jeho pravej strane a druhý po ľavej strane??? On mi povedal, že chcel to spraviť presne tak ako Ježiš, tiež umieral medzi dvomi zločincami a že on ho chce tiež napodobniť:-)))

Pekos

Ahojky mám 14 rokov a strašne sa my páči jedna moja spolužiačka niesme bff ani nic take len sa tak noemalne rozpravame ale ked si z nej robim srandu taku v dobrom tak sa vzdi na mna usmeje alebo nieco podobne mislite si ze mam i nej nejaku sancu

Ďakujem za odpovede

tichý

pači sa mi baba ktora chodi so mnou do skoly bojim sa niečo povedat ale neviem sa skoro k ničomu vyjdrit, som taky typ človeka ktory je stale ticho, nevie sa vyjadryt k ničomu o čom je reč ako by ste mi poradili

Kikh12

Kamo tiež som mal a mam podobny problem akurat ta moja baba s ktorou este nejsom na 100percent nejsom.... nesmieš urobiť žiadnu chybu (( a nesmieš hlavne sa unahlit v tom čo urobiš s nou ..najprv ju študuj čo ma rada o co sa zaujima atd a potom s nou kecaj o tom co si sa dozvedel samozrejme ak si sa dozvedel nieco zle o nej tak sa nebav o tom a npu kecaj len o dobrych veciach.....a hlavne nedavaj jej velku istotu v tebe hnet na zaciatku je to velka chyba s ktorej som sa ponaucil ja.. moja baba o ktoru bojujem sa zdala ze je velmi slušna atd ale to sa raz zmeni vzdy aj sa zmenilo stretdna ju zmenila nwm do ktorej chodi tvoja ? A hacik bol v tom ze moja baba vedela ze ju prilis chcem a to vzhladom k tomu ze nejsom naj frajer ako v amerivkych filmoch bolo zle lebo mala istotu ze ju chcem a baby maju taku vlastnost ako kazda a aj kazdy muz chceme to co nemozeme mat i ked ai zalubeni ako aj ja ale ak by prisla jeniferr lopez a mal by si sancu nechodil by si s nou ked ta ta ktoru si chcel nechce ? Nedavaj jej istotu lebo ti bude davat nadej lebo aj keby nahodou nechcela alebo minimalne si nebola ista tak ti da nadej lebo sa bude bat povedat nie a moze sa stat ze to skusi ale ty budes zmeteni lebo tomu nieco mohlo predchadzat ze bola neista atd a poseres to ((( skus to prespekulovat tak aby sa to dozvedela ze ju chces nenapadne najprv a potom musis aj riskovat ked vam bude dobre tak bum pobozkaj ju vyuzi chvilu ktora sa naskitne lebo tych chvil vela nebude .... baby sa da študovat ak je namyslena tak bud aj ty ak je naivna tak ty bud sebaisty ak je falošna bud aj ty oko za oko zub za zub len vzdy zachovaj chladnu hlavu ...a este to podstatne ak ta baba mala viac frajerov a ty si nemal ani jednu heh tak ako ja prednedavnom tak na to musis ist logicky mne to moja baba povedala spytala sa ci som mal fr a bolo mi trapne povedat nie ked som bol starsi ako ona preto ak sa da tak najdi si babu najprv alebo aspon nech si len mysli ze mas alebo si mal inu to je zaklad ... musiš sa naučit bozkavat to je pravidlo bez toho si skoncil lebo potom to bude trapne ked ona bude vediet a ty nie lebo chlap ma ucit babu bozkavat sa ked to nerobila a ne dievca priuci chlapa ... skus najst daku babu na fb alebo koho poznas a ma zaujem je to zaklad aspon ked sa budes vediet bozkavat tak si vyhral lebo to s nou myslis vazne a budes jej vediet poskitnut super bozk lebo nechces asi aby o tebe rozpravala kamaratkam ze sa nevies bozkavat... baby su čudne stauduj kamo aj na nete najdi si co chces

lukas hlapec

Ďakujem ja teras som sa zacal snov rozpravat ale iba trosku na to ze som 10 ročni a chcem zbalit 10 rocne dievca ale je tom chiba ze idem bývat do nemecka:-(

Anonym952

Ďakujem ale ja som s ňou sa este ani nerozptaval čo ked nemá o mňa záujem a ja sa budem toľko trápiť a čo ked som jej ukradnutý ja sa budem snažiť aby "závidela" a bude to márne .... :( :(

miki24

nielen ženy, ale aj chlapi. neviem, prečo ale tak to proste je, že väčšina ľudí chce mať to, čo nemôže. namiesto toho, čo by mohla mať... takto to chodí... vždy si však treba povedať, že žien ako i chlapov je kopa a fixovať sa len na jedného alebo jednu je zbytočné :D

Slobodna

Asi si príliš tlačil na pílu. Teraz by som ti poradila vyvolať u nej žiarlivosť, baviť sa s nejakou inou babou a sleduj jej reakcie. Vieš my ženy sme také zvláštne stvorenia, to čo sa nám núka nechceme, ale ak nám to chce niekto vziať, začneme o to bojovať.