Aké ženy sa páčia Turkom?

Lumik

Joo: ako tak citam co sa im paci tak to sa paci aj mne vecsinou, navyse som sa tak na seba vcera pozeral v zrkadle a hovorim si, ze keby som bol este opaleny tak som cely turek :)

sidorr

im je to jedno,mam taku skusenost,ze ma pozyval na rande 20 rocny chalan ktory bol zamest.na plazi.Mam 55 rokov a nie som vobec provokativna.

paganstorm

pretiahnu všetko čo sa pohne a Slovensky sa pačia každemu, podpiemerne vyzerajuca Slovenka nema problem si v zahraniči nabaliť hocikoho-bude to znieť možno neskromne, ale sme proste najkrajšie :-D

luciaaaaaaa

..... no, kedze som na Slovensku a tu ich vela nie je, priame skusenosti nemam..ale ked skypujem, tak Arabi a Turci su roztopeni, ked vidia blondinu, to je prve, o com hadzu temy :)) chatujem kvoli angline, ale dalej to zajst nenecham, mam svojho blond princa na Slovensku :)..teda vysvitlo mi, ked sa v prvom rade pytas na farbu vlasov...ale jasne, ze rozhodujuca farba nie je...podla mna, ak by mali mat cudzinku, tak si radsej vyberu blond, ved naco by nosili drevo do lesa..

katka567

no neviem poznam jedneho ale je celkom cimpatak zopar krat sme posedeli na kavicke a prijemny cas...ale to je asi len vynimka...ja som blond s modrymi ocami :)

Joo

s peknou tvarou (na farbe nezalezi) ...... len daj pozor ,aby sa nezalubil , lebo sa bude snazit ti prehodit handru cez hlavu (ak sa zahladi)