chalani pačia sa vam blondýnky, špinavy blond, alebo brunetky?

blondula

hej,to som skusala cez ten tinypic,len sa v tom nejak nevyznam :DDD a aj sa troska bojim,sak by ste ma tak poohovarali,ze by som z toho psychicku poruchu dostala :DDDD nikto z vas tu nema foto,je to anonymne a ja by som mala ? :O ...

jankaaaaaaaa

blondula: ak mas svoju fotku niekde na nete (fb,pokec..) len skopiruj link a posli ho sem. ak nemas, tak ju uploadni niekam na server, napr. tinypic.com

almicka

Tak každý ma iný vkus, mne sa skôr páčia tmavovlásky, ale z blondínok sa mi páči napríklad Ursula Andress za mlada :)
www.fanpop.com

blondula

keby som vedela jak sa sem davaju fotky,dala by som moju :D uz len preto,ako by ste ma zd*bali z toho,lebo som blondina :D no skoda :-(

wreck

damy, tak prosim najdite podobny typ blondiny, ktora ale podla vas vyzera dobre, cize:

a) nie je sfetovana :)
b) ma zdravu farbu tela
c) je prirodzena

ja som dal vyhladavat "tanned blonde" a z google images som vybral prave tu. zda sa, ze som poriadne mimo, takze velmi ocenim, ak ma spravne nasmerujete. :)

helbik

arianka 18 ... tá blondína by ma určite nezaujala ani trochu. Vyzerá ako sfetovaná. To asi preto blondíny nie sú atraktívne, lebo robia zo seba potvory.. inak podľa mňa vyzerajú všetky rovnako, nie sú ničím originálne.

jankaaaaaaaa

werck: ta zena na obrazku ani zdaleka nema prirodzenu farbu tela. ved to vidno ze je to zo solarka a nie z prirodneho slnka. nepekna oranzovo hneda pokozka