Zomriet mlady?

Príspevok v téme: Zomriet mlady?
marecisko

tak mam trosku filozoficku naladu teraz, nie ze by som nemal inych starosti ale celkom ma zaujima vas nazor, ako vnimate ludi ktori uznavaju zivotny styl zit naplno, umriet mlado? myslim ze do tejto skupiny patrim, nemam ziadne samovrazedne sklony to nie, ale proste citim ze staroba nie je pre mna a smrt si ma najde skor, dokonca aj v roznych testoch mi to vychadza, aj u kartarok aj ked tomu prilis neverim, proste citim ze to tak bude, zivot si uzivam, bavi ma ale obcas nad tymto rozmyslam, je to na liecenie ci ani nie ? =)

J111

Skús niečo. Môj bratranec povedal pri bratovi našej babky na cintoríne: "a ja budem ležať vedľa neho" a už tam aj leží. Zomrel mladý. Skús, zahriakni sa:D

vebe

Ono je vsetko relativne. Iste, je dolezite zit naplno a co najlepsie. Nikto z nas nevie ako dlho bude na tomto svete, ci sa nam staroba paci alebo nie, ziadna kartarka ti v skutocnosti nemoze predpovedat ci tu budes dlho ci kratko, to je mimo nej aj mimo teba. Ty si teraz zdravy a mlady a zrejma ani nemas nejake zavazky alebo deti. Keby si teraz vazne ochorel, zacal by si sa na veci zrazu pozerat inak, zivot by nadobudol pre teba inu hodnotu a robil by si vsetko preto, aby si prezil a vyliecil sa. Keby si mal rodinu a deti, tiez by si zrazu na veci pozeral inak, chcel by si ich vychovat,citil by sa za ne zodpovedny, chcel by si sa dozit, pravnukov a starnutie ci starobu by si az tak neriesil, bol by si rad, ze si este stale tu. Toto su veci, ktore inak vidi dieta, inak mady a zdravy, inak mlady a chory, inak starnuci a inak stary. A je to normalne a prirodzene, ze to vidia rozne