Tmave dievcata !!!

pusinka5667

Aj ja som mala ten istý problém .. som biela ako stena a to vážne .. Absolutne sa mi to nepáči ... tak som začala pátrať po volakých dobrých samoopalovacích pripravkoch ... a verte tomu že take som aj našla .. nesmrdia .. nerobia flaky.. a každy si myslí že som bola v solárku :) som rada že to vôbec existuje :)

xy:)

ale ja nemyslim sa domalovat na marfusuuu :D farba na licka sa dava jemne, aby si nebola ako bryndza, takisto aj bronzer - su bledsie aj tmavsie.. ked s tym vyzeras neprorodzene, bus sa netrafis do odtiena, alebo si to jednoducho nevies nansiest.. nehovorim o tom, ze treba dat masku na tvar.
blondula, aj si si hodila tvar do muky a supla do ust orechy? :D

blondula

xy:) ... ja som mala tiez take farbicky na lica a nejak som to nesumerne naniesla,tak som sa najedovala a doslova som sa domalovala,akoze ruzove licka,cierne obocie,linky,cervena papula...ako bola Marfusa z Mrazika :D prisli na navstevu kamaratka s frajirom a ked ma medzi dverami zbadali,skoro umreli od smiechu :DDDD ja som si to nechala tak ....

blondula

samoopalovacie mlieka mne nikdy nepomohli,stale som nejak divne smrdela z toho :-( ja sa stale bacorim vo vode a pri zapästi sa mi to "vymyvalo".to radsej to solarko... inak mne sa bleda pokozka tiez celkom paci :D

akcul

moze byt :) nevies o niekom kto pouziva nejake samoopalovacie ? jau z neviem co mam robit mne to vadi ze som bleda :(

maruska123

no ved hej..nie kazdemu to pristane..aj ten ruz-skor prilezitostne na vecer, nie velmi na denne nosenie

ale neviem preco, vzdy sa mi to pacilo na zenach...asi preto ze ja mam hnede vlasy a opalujem sa dobre, tak sa mi paci pravy opak

akcul

jasne vsak ja nehovorim ze kazdej :) vela babam to svedci ..len nie kazdej ..niektore vyzeraju jak vymachelene karkulky :)