Antikoncepcia Softinelle

Príspevok v téme: Antikoncepcia Softinelle
edeka

chcem sa spytat ohladom antikoncepcie softinele , dnes mi ju gynekologicka predpisala,mate niekto skusenosti? Som po porode a pred tehotenstvom som brala novynette lenze mam uz dlhe roky problemy s pletou a nic mi nezabralo.gynekologicka mi doporucila softinelle nechcem stale menit AK ale vyskusam , mate skusenosti niektora?

Majka J.

Zdravím žienky!predám NuvaRing(antikoncepčné krúžka) 2ks,za veľmi výhodnú cenu.píšte na maja.s1@azet.sk

Lyduška...

ahojte...chcem sa opýtat...beriem antikoncepčné tabletky softinelle...a mám taký menší..teda skôr obrovský problém...zabudla som si vziat zopár tabliet a s partnerom sme si viackrát nedali pozor...je veľká pravdepodobnosť, že môžem byť tehotná???

fuksia

Ahojte baby, beriem Softinelle asi pol roka a teraz som si nedala 7dnovu pauzu, lebo som nechcela dostat kramy, ale ony mi aj tak prisli...neviete, cim to moze byt?

Me

Ako tak vidím na každého tie tabletky zaberajú inak a ja si potom všímam na sebe veci, ktoré som mala aj predtým a stresujem :)Mala som strach z tých nepriaznivých účinkov a zatiaľ mám práve opačne, napríklad problémy zo spánkom :D a ja zas musím povedať, že nikdy som tak nemohla spať ako teraz :D aj ked beriem len šiestu tabletku ale nejak to zaberá :D Uvidíme čo bude ďalej :D