Aj Vam tak sibe pred menzesom?

delllya

bože andrej, píšeš tu, akoby sme nikdy nevedeli a nikdy nepraktizovali sex cez červenú :D alebo nevedeli, že sa to dá a ako sa to dá :DDD
u mňa je to naopak s tou menstruaciou, mne ju sex neoddiali, ale ešte viac zvýši.. ale nadržaná som ako kooon :D

2bodka

Katastrofalne zmeny nalady, vybusnost a domyslavost. Vtedy mam aj siesty, aj siedmy aj osmy zmysel a kazdy rozchod, ktory prisiel z mojej strany bol prave v case PMS :)) hehe, takze na nieco je to mozno aj dobre :D

AdamKrt

Damy, ale preco si z menzesu robit neprijemnu zalezitos ?

Priatelka prezivala detto - nalady, plac, ked to na nu prislo, podivne kombinatoricke myslienky, atd.

A viete aky je liek ? Kvalitne pomilovat.

Viem, niekto si povie, je tam krv a hento, toto....

Lenze, pocas menstruacie je vagina najcitlivejsia. Ak to partnerovi nevadi, mozete mat VELMI prijemnu zalezitost.

Nedavno som partnerku prehovoril na milovanie pocas menstruacie. Chcelo to len prichystat si dobre vybavenie, aby z toho nebol bordel aj po stenach a zobrat fakt, ze bez toho bordelu to nepojde. Ale stalo to za to. Parnerka, co inokedy jej staci par hodin milovania, teraz nemala dost a dost a skoro ma utahala. To sa mi este nestalo, ze mi zacinalo aj stacit. Este hovorim, ze sa na to budeme tesit, lebo take chute este veru nemala. Pokladam to za skvely zazitok a rozhodne do buducnosti si to nenecham ujst.

Inak sa nam castejsie stava, ze ked pocas menstruacie zacneme s milovanim, tak na niekolko hodin menstruacia aj ustupuje, dava si pauzicku :)

Takze rozhodne odporucam - uvidite, aku dobru naladicku budete mat.

A z toho cerveneho si strach nerobte. Dobry sofer vie jazdit aj na cervenu :)

Staci trochu hygieny, dat si stoplik, pripadne gumku, pripravit si starsi uterak, pod neho nejaky igelit, pripadne este kuchynske papierove utierky a mozete prasit o stosest. Ovsem, ak niekto neni babovka, ktora odpadne, ked vidi krv... :)

Prv, nez niekto zacne kritizovat, odporucam najskor vyskusat a az potom sa vyjadrit... :)