Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meizitang.....na chudnutie

Mirinka

Zdravím vás dievčence,
ak má niekto na predaj Meizitang...soft gél, prosím dajte mi vedieť. Chcem kúpiť,ale nemám kde. Ďakujem.

hihi11

Ale aka si rozculena tak som kukla na temu kamaratka na chudnutie a kilecko fakt sikovna zenska chudne tam bez tabletiek ,ale sa z nou radia aj ine ako LADY ZUZANNA nie si to nahodou ty a vobec napis si tu ,ze mas aj 100 rokov a 100 kil je mi to sumi fuk a chudni dalej ,aby ta ten manzel z tehlickami chcel a reagovat nebudem na teba ci uz mam rokov viac ,alebo menej ,ale ROZUMU urcite mam viac od teba

zuzu 1

hihi 11 či kilečko tak teraz som som sa schuti zasmiala pobavila si ma nemaš pravdu že v teme KAMARATKA NA CHUDNUTIE nie su blbé ženy ja jednu poznam a to si ty no ale si riadne sprosta a tupá to kde si prosím ťa nabrala taketo nezmysly ? Takže ked ta to tak velmi zaujima mam 35 rokou ,výška 173 cm ,73 kg a do témy ktoru si napisala som nikdy neprispievala Ty sa moja radšej poriadne najedz lebo ti to asi od hladu udiera na mozog,nemam slov zajdi k neakemu odbornikovi ktory ti pomôže lebo ti to z tej tvojej zdravej stravy už hrabe urážaš a ubližuješ tu ženám UVEDOM SA !!

hihi 11

ZUZU 1 TAK TY MAS 26 ROKOV
sedave zamestnanie ,ale sportujes pravidelne a z nadvahou nemas problemy tak naco su ti tabletky na chudnutie ,ale komplex asi mas ,ked prispievas do temy MASTURBACIA VERSUS SEX a mas pravdu ja teda nemam zapotrebu radit zenam ,ktore nechcu pochopit ,ze z tabletiek sa nechudne .ale ty asi ano nepredavas im nahodou tie tabletky ty .....

hihi11

ZUZU1 policajtka vysetrovatelka ....ja sa nestrapnujem a reagujem na rozne clanky vec slobody je tu demokracia a mas pravdu zeny chudnu na roznych strankach ,ale zo zdravej stravy .
A cim sa strapnujem ,ze vam rozumne radim ,ze z tabletiek sa nechudne to urcite nie je trapny prispevok ,ale tie vase nad tymi by sa mal clovek fakt zamysliet a komplexy nemam ziadne .A kludne prispievaj na stranku kamaratka na chudnutie mozes tam ponukat tabletky na predaj ,len tam ani jedna zenska nie je blba ,aby sa dala na take nieco, ba vysmiali by ta ,alebo by nereagovali tam chudnu dievcata uplne zdravo a veselo a neveria na zazracne tabletky .

zuzu1

hihi 11 alias kilečko-povedala si že už nebudeš chodiť na tuto našu tému nestrapnuj sa prosím ťa na to že máš 47 rokou očakavala som že máš viac rozumu ,venuj sa aj nadalej svojmu jedalničku kde prispievaš v téme KAMARATKA NA CHUDNUTIE .Povedz píšeme ti mi blbé komentáre k Tvojim trapnym príspevkom?Svoje komplexy si rieš tam a nas nechaj na pokoji ok?

hihi 11

A presne si si dala odpoved malaanka kazdy si tu pise co chce a ako to vidi ja sa ti neposmievam ,len mi je smiesne ked sa niekdo nuti do jedla a boji sa jojo efektu a o tom ,ze sa tu bude ukazovat to som nepochopila komu a ako vlastne tu mozes pisat ,ze si schudla aj 30 kg ,ale kto ti uveri tvoje kamosky z ktorymi objednavas tabletky ,zdravy clovek urcite nie, ved ty chudnes z toho co nejes a nie zo zazracnych tabletiek .
ZUZU 1 zavidiet vam a co ten stres nad tym ci mate prave tabletky ,alebo fake ,alebo zhodene kila ktore nikdo neuvidi tu si clovek moze povymyslat co len chce tak sa len utesujte jak chudnete ,ale aka je PRAVDA ......

zuzu1

ahojte dievčata ja som si tiež zohnala original tabletky užívam ich 5 den myslím že zaberaju jem menej nie som hladná veľa pijem vody a mam viac energie Malanka nevšímaj si zavistlivcou

malaanka

hihi11
a teba je čo do mňa a komu sa chcem schudnutá ukazovať?Tebe uečite nie.Tak daj pokoj a nevŕtaj.Prečo vôbec chodíš na túto stránku?
Ja si tu budem písať to čo ja chcem a nikoho nenútim,aby to čítal.
A posmievať by si sa teda naozaj nemusela.A vlastne prečo?