trema pred oralnym stykom

Príspevok v téme: trema pred oralnym stykom
mončiči

Caute.Tiez sa môj priatel stale zrobi prvykrat skoro a potom pri druhom kole je velmi vytrvaly.Najlepsie by sa hodilo, keby prvykrat vydrzal dlho.Vraj pomaha,ked ho predtym uspokojim ručne, alebo oralne.Ručne som to skusala,ale to dost velka makačka.A chcela by som skusit aj oral,ale mam tremu.uz aj ked ho postupne bozkavam smerom dole, hanbim sa to spravit.ako mam premôct tu tremu. pomôzte prosim.

tami36

moja ja ti poradím,tiež som sa hanbila,najprv dobrá sprcha,ja to začnem už tam... ideme do postele,chyť si ho do pravej ruky olizuj ho bozkaj a dívaj sa mu do očí,ja mu lížem aj semenníky,zadok- všetko komplet,neviem ako dlho ste spolu,my 3 roky a slovo hanba nepoznám,potom mu to robím rukou,a na záver výjde na mňa a dá mi ho celého do úst a sme takí vzrušení,potom sa pomilujeme a je to fajn

dami

najskor sa musis odhodlat, ak sa ti to bude pacit, resp. ti to nebude neprijemne moze sa zacat zdokonalovat v technike, rada ti napisem potom zopar trikov. Kupodivu ja to robim rada, nic mi na tom nevadi, ale to je individiualne ak sa na to citis tak vyskusaj len klasicky stiahnut predkosku ku korenu a venuj sa len ' ciapocke" nemusis si ho dat hned do ust a cely, to nerobim casto ani ja proste sa snim hraj jemne ho bozkavaj vlhkymi perami cmulkaj a tak. Vacsina nervovych zakonceni je v "prstenci rozkose" co je v spoji medzi telom penisu a "ciapockou" staci ked sa budes venovat zo zciatku tejto partii OVSEM ak sa odhodlas

DJko

technika? nelam si hlavu len ho neuhrizni!

ak mas strach (aj ked ho mat nebudes) najprv ho len drazdi jazykom po penise kdekolvek ta napadne a rob to dlho, vyhybaj sa zaludu, ale ked uz uznas ze to "krasne trapenie" zastavis ber ho v celej kráse ako hlboko do ust sa ti da. pozor len nato aby si sa "nenajdela"

mončiči

Dami, vdaka za rady.ono sa mi to nehnusi, vies, ja len, ze je to prvykrat.takze takto.a s technikou si nemam lamat hlavu? ze co a ako?

dami

moncici neviem ci si citala ten moj predosly prispevok je tam jedna taka rada, a ked sa ti to tak hnusi tak to zatial nerob, alebo si to sprijemni, napr slahackou ako tu uz niekto spominal alebo si vlezte spolu do sprchy a vyumyvaj si ho, nepozeraj sa na jeho nastroj pozeraj sa mu do oci,a aj ked si to nikdy nerobila prenho to bude mat este vecsiu hodnotu, a verte mi je jedno ako to robite hlavne ze mate jeho pych vo svoich ustach a uz len ten pohlad ho vzrusuje,a vy ho nechajte nech sa pozera pretoze chlapy sa radi pozeraju, a ak ti vady je "porast" doporuc mu nech sa oholi moj chlap to robi pravidelne a je to hygienickejsie a lepsie sa mi potom s jeho podstatou pracuje, pripadne ho mozes oholit ty ak s tym mas vacsie skusenosti ako on, a moze s toho byt aj slusna predohra

mončiči

Hmm. takze radite mi,aby som sa uvolnila. ked ja sa bojim jeho reakcie, hoci jasne, chlapci sa tomu branit urcite nebudu, no ten pohlad, uz ked idem dole... vzdy sa mi to hnusilo, ale ja ho velmi milujem a po polroku chodenia sa uz dost dobre pozname.a co technika toho vsetkeho? ako?

dami

Baby mam 20 ale skusenosti naberete len skusanim, moj partner nebol pani ja ano, skuseni chalan vie ako treba na pannu ist, prvy krat to vlastne nie ja ani sex. prsote pretrhne blanu a .. Zalezi na tebe ci budes chciet pokracovat, ak ta to bude boliet tak nemusis, ak nie tak to mozete dokoncit. A co sa tyka neskuseneho stenata poviem len jedno moj prvy chalan je stale mojim chalanom, to nie je o tom ze si pana ale aku mas fantaziu, a macicka nie je jeine miesto kde sa moze uspokojit. Mna osobne prvy "sex" trosku bolel ale v tom vzruseni to ani moc nepocitis, zacitila som len puknutie a trosku som krvacala, ale to moj drahy zobral uplne normalne. Pokial je tvoj chalan tiez panic, o to lepsie mozete sa navzajom podpporovat. MAla som spoluziacku, obaja v pare neskuseny, navzajom si pomahali a kamoska sa to pacilo, tvrdi ze to prehlbylo ich vztak, ale bacha na chalana ktory chce zasunut a prec, nerob to ked v srdci necitis ze to chces a urcite to nerob ak na to nalieha

xyx

Fajn. vyzerate tu vxetci taky skuseny.
tak mam na vas otaku. Boli prvy sex? a este ze neni chalanovi trapne ked je dievca panna? a nebude sa na nu pozerat ze. heh neskusene stena??
prosim pomozte mi.

sandrush

vy tu pisete ze .. hmm treba sa rozpravat. ale mne sa to zda ja neviem, PROBLEEEM...take trosku trapne mu hovorit ze co a ako... mam 15 a neviem to mu mam len tak povedat ze no pocuvaj toto takto a toto taaakto... ??? nebudem sa citit tak trochu dost trapne??? viete dufam jak too myslim....