Paroxetin

Andy321

Ahojte ja beriam paroxetin a frontin asi tyzden a pol a je mi z toho dost hnusne, vsetko ke akoby silnejsie, uzkosti, triaska, vnutorne chvenie, nie som schopna fungovat vobec, kym som to nebrala bolo mi relativne dobre az na panicke ataky ale teraz mi je zle nonstop... Ma s tym niekto skusenost ze to preslo po case? Beriem len male davky Paroxetin 10 a frontin rano 0,25 a vecer 0,5

Megen

xirenka, to je ozaj krátka doba, minimálne dva týždne aj viac mi bolo až "hnusne", potom to poľavilo a potom má byť dobre. Ja som asi pacient, ktorý nemôže pochválne povedať o AD, že bolo dobre, ja na ne zle reagujem, zatiaľ vždy za pomoci benzodiazepínov, nevzdávam skúšam..teraz som pri escitaloprame/cipralex/. Alebo sa odsťahujem do nejakej rezervácie, kde nebudú stresy a všetko negatívne.. :-)

xirenka1

Ahojte,tiez som teras,cirka pred tyzdnom zacala brat Paroxetin,no zatial neviem ako a ci pomaha,lebo to je este asi kratka doba posudit to.Prosim ak mate skusenosti s timto liekom,poradte,lebo nejak extra mi neni lepsie,ba naopak

Megen

Keď som bola deň - dva bez nich /xanax/, cítila som sa horšie až som bola nútená si vziať liek - skľúčenosť - nervozita, nespavosť...

212

prečo si nemohla byt bez pomocneho lieku?
čo to sposobovalo?
ja este len začinam a tiež mam k AD aj lexaurin ,ale neskusala som bez neho.

Megen

Ahoj, pre depresie - úzkosti som skúsila už dosť AD.Som asi pacient, ktorému sa ťažko hľadajú AD.Zatiaľ ani pri jedných som nemohla byť bez pomocneho lieku /Neurol, Xanax../Bola som nejaký čas bez nich,ale na Xanaxe.Dúfala som že,pomaly skončím aj s Xanaxom. Nešlo to- úplne vysadiť Xanax a depresívne pocity kolísali.Teraz idem opäť užívať AD. Voľba bola medzi Paroxetínom a Cipralexom../aj keď sú obidva SSRI/. Začala som včera 5mg.Escilopramom/Cipralex/, ak to nepôjde asi to moja Mudr. zmení na Paroxetín.. rada by som sa dozvedela názor ak niekto užíva a pozná tieto lieky,aj keď viem, že je to individuálne. Ďakujem Megen

Žola

Ahoj, mávam panické záchvaty spojené s agorafóbiou (alebo naopak).Ja som ho začala brať v piatok. Najprv polovičku ráno dva dni a na tretí deň polovičku ráno a polovičku poobede. Od štvrtku si už mám dávať celú doobeda, čo je 20mg. Začne však zaberať až po týždni, u niekoho až po dvoch alebo max. 4 týždňoch. Popri tom beriem Xanax 0,5mg, ktorý si musím dávať kvôli tých záchvatoch, kým začne zaberať Paroxetin. Ten si dávam raz-dvakrát až trikrát denne podľa potreby. No a koncom týždňa alebo začiatkom budúceho týždňa idem na kontrolu. Ty kvôli čomu berieš tie tabletky?