fyzické tresty v škôlkach

učka.

xy - má pravdu. Mňa takto dokáže vytočiť aj vlastná neter, že by som jej jednu švihla..ale akonáhle sa objaví jej mama, sedí potichu a nevinne pozerá.

xy:)

suhlasim s uckou. niektori rodicia nevidia na svojich detoch chyby, co je velmi zle. decka su casto neznesitelne, fyzicke tresty (i ked toto je torchu silne slovo v tomto pripade) su niekedy nutne - ako napr dat na zadok a pod. nie som ucitelka, nerobim s detmi (ani by som nikdy nerobila), ale poznam jedno decko - protivne, drze a maminka mu nikdy nedala na zadok, raz mi tak odpapulovalo, ze som mala chut ho zmlatit ako zito, ale musela som to prepocut. chyba vacsinou nebyva iba na 1 strane..

učka.

preplieskanie nezaškodí..decká vedia byť riadne kruté...POZOR, dieťa sa úplne inak správa ak nie je nablízko rodič...poznám to ... doma anjelik a mimo domu niečo otrasné...a to ešte neviete milé mamičky, ako vedia byť drzé, odvrávať, šikanovať niekoho a posmievať sa.. ÁNO aj školkári...

Astor

zalezi na tom ako ich bije, ak ma modriny alebo krvave tie prty tak jasne ze to netreba nechat tak... ale uz z toho ako sa o nich vyjadruje je jasne ze ma nejake psychicke problemy a nie je s nou vsetko OK. a ucitelka je tiez len clovek a kazdemu pri detoch niekedy rupnu nervy (si myslim), ale ak je taka stale, tak by som iste zakrocila. ved ucitelka v skolke by mala mat deti rada!!!

xxxxxxxxxxxx

urcite by som sa stazovala vedeniu skolky...ja by som svoje dieta nezverila takej ucitelke...taka zena by nemala pracovat s detmi...

Aisha5

Ja by som svoje dieta z takejto skolky urcite preradila na inu, kde maju viac profesionalnejsi pristup. Bitka a krik su vychovne metody primitivov. A ta ucitelka, ktora sa vyjadrila o detoch, ze len seru, tak to je riadna krava. No na moje dieta by si nejaka cudzia osoba nesiahla. To by som urobila taky bordel, aby sa ta ucitelka sama posrala, aby videla ako to je, ked sa uz sama tak vyjadruje o detoch.

jajka01

no.,.moj nazor, kebyze biju nejako tak ze im to ublizuje, tak by som zakrocila...ale myslim, ze taka slaba na zadok neposkodi...my sme vyrastli uplne inak a dnesne deti zvyknu byt velmi rozmaznane.