velke ovisnute prsia

Príspevok v téme: velke ovisnute prsia
prsata

ahojte,
od leta som schudla zo 72 na 56kg/158cm ale ostali mi velke ovisnute prsia(80-E) visia mi skoro po pupok ako starej babe po 5 detoch a ja mam 19 rokov a nemam este deti:( velmi ma to trapi,vadi mi to pri obliekani tie prsia proste nesedia k mojej postave:( a strasne sa za ne hanbim:( myslela som,ze ked schudnem,stupne mi sebavedomie ale takto to nejde:(( nepoznate nejake cviky alebo pripravky na zmensenie a spevnenie poprsia??prosiim:(

nufka55

problém je asi v tom že si počas chudnutia neposilovala je tak???... ale ak je to naozaj také hrozné ako hovoríš tak posilka už teraz nepomôže... no ak preháňaš a nieje to až také zlé tak by možno pomohla... nechce sa mi veriť tomu že mladá 19 ročná baba je na tom až tak zle

prsata

kliky robievam a nepomaha:(

nad operaciuo som tiez uvazovala,ale tam mozu byt rizika,ze mi to poskodi mliecne zlazy,a ked budem mat niekedy deti chcem ich dojcit, a navyse je to moc drahe,som iba studentka:(

Maoam

ak je to taketo vyrazne, tak ti pomoze iba operacia, mammaplastika, kde sa odstrani prebytocna koza a prsia sa nadvihnu, stoji to cez 2000e