utekat od priatela prec?

Príspevok v téme: utekat od priatela prec?
macka001

S priatelom chodim skoro 2 roky. Ked som niekedy u nich par dni v kuse, vsimam si, aky je. Mame nepomoze, hoci ju kolko raz prosi o pomoc. On sa radsej hra na pocitaci. Pomoct aspon s nedelnym obedom je uplny nonsens (hoci u nas doma je uplne bezne, ze moj otec pomaha s obedom). Nema take navyky ako ja, nikdy doma spolu neobeduju, kazdy si svoj tanier odnesie k pocitacu alebo k telke. Nieco take ako vyniest smeti, alebo nebodaj umyt riad u chlapov v ich rodine neexistuje. V zivote som nevidela, zeby si jeho otec vzal cosi sam z chladnicky, vzdy ho musi obsluzit jeho zena. Bojim sa, ze skoncim rovnako ako priatelova mama... :(

angela85

kazdi ide so svojim zvykmi (zlozvykmi) z domova do manželstva, treba si povedat narovinu ako to bude u vas doma vyzerat. ked sa bude snazit, tak sa nauci

natusa42

no ja mam opacny problem,moj priatel je az prilis "aktivny " ,on vsetko zaser obi doma,namiestoi rodicov,(nonsens zase pre mna)---lebo jeho otec a mama nepohnu ani palcom,tak on vsetko robi,cize extremisti ti nasi chlapi :D len tolko poviem...
neviem..ako si ho vychovas taky bude ..:) ved ak sa o tom pred svadbou poozhovarate,tak to bude fajn...:)si myslim,ak na nom nevidis ine chyby,tak to je v pohode ,.,,.ver mi ,suz aj horsie veci :)

macka001

ved to tpch, mne je jasne, ze co videl u svojho otca, to sa moze prejavit aj u neho. Ja som sa uz s nim o tomto bavila, ze az zacneme spolu byvat, tak neexistuje, aby som ho vecne obskakovala. Povedal, ze az budeme sami byvat, tak jasne, ze nebude ako jeho otec, ale bojim sa prave opaku...