trhanie korena

Príspevok v téme: trhanie korena
[zruseny8]

ahojte. vcera mi trhali zub (koren) a neskutocna bolest, dvojnasobna davka anestetika (aj to zabrala len na 80%). koren nechcel ist von, lebo bol dlhy okolo 2cm a na konci nejaky hnisavy vacok. zubar mi to vysvetlil, ze injekcia zabrala len na 80% kvoli tomu ze tam bol ten hnisavy vacok a bolelo strasne ked mi ho tahal..vobec netusil ze je taky a ked mu nesiel von, urobil mi aj rontgen a zistil ze je az niekde v kosti (ak som spravne zacula). trhal ho vyse 45minut a ja som uz vsetkych svatych videla, proste psychicka trauma. to ak bude vyzerat trhanie kazdeho zubu takto, tak ja sa nedozijem ani 30rokov :D. ale prejdem k problemu. ma mi trhat este jeden zub, kde mam tiez len koren a obavam sa ze to bude mat podobny priebeh pretoze na dasne alebo ako to nazvat, mi hocikedy vznikne taka biela gulicka, ktora ide vytlacit a praskne a je prec. predpokladam ze je to hnis a niekde v okoli toho zubu je tiez lozisko hnisu. ak by bol pod korenom tak je mozne ze mi vznikla na dasne ta gulicka? lebo na tom inom zube co mi robil, som nic take nemala..momentalne sa jedna o zub stolicku vlavo dole, tusim 5

Defcon

Vytahovanie korena v mojom pripade bolo v Ostrave na celustnej klinike. Umrtvili to , nesiel von, nakoniec ho po kuskoch vydlabavali . Bolest neskutocna a dlha. Marodka 3 dni. Po zakroku som sa isiel uplne normalne a planovane opit, aj ked som takmer abstinent. Zazitok na boha a dozivotne. Nikdy viac.
Vela stastia.

Petrilliien

No teraz ste mi dali mna boli druhy den koren co mi ostal a urobil sami riadny vacok na dasne ale boli uz menej chcela som ist dnee vytrhnut ten koren ale vm ci sa odhodlam kazdy povie ze neboli lebo umrtvia :(

[zruseny8]

ale ono take biele z toho vytecie, fakt sa to podoba na hnis. to vznika aft aj na dasne zubu?
mate ani ten predtym zub ma nebolel a vidis aky vacok tam bol..hrozne s tymito zubami

mate59

ak by si mala hnis pod tým zubom, bolelo by to silnoa bol by tam zápal.Tá gulička, môže byť aft, kt. sa po prepichnutí zahojí.