Preco su zeny take zakerne mrchy?

Príspevok v téme: Preco su zeny take zakerne mrchy?
smutny111

Asi takmer vsetky zeny co som v celom svojom zivote stretol boli neskutocne egoisticke a bezohladne tvory ktore nezaujimalo okrem seba takmer vobec nic, maximalne tak nejak periferne aby sa nepovedalo. a pritom spociatku sa zdali byt uprimne velmi priatelske a laskyplne... A neskor nepocuvam nic ine (v naznakoch a medzi riadkami) nez JEJ stastie, JEJ zdravie, JEJ peniaze, JEJ darceky, JEJ zabava, JEJ pohoda.... a ked sa jej cosi nepaci tak uplne bez akychkolvek vycitiek povie nieco smerom ze by sme sa mali radsej rozist. Nekonecne ju cimsi zabavat a zaujat, ja ked cosi chcem tak ze si mam najst inu a podobne. A potom sa na mna normalne vykasle ako keby som bol len nejaka debilna vec. Pouzit a ked to prestane bavit tak zahodit. Kde najdem zenu ktora ma normalne city? Ktora nepovazuje za absolutnu pravdu to co vidi v panelaku a inych TV sprostostiach a riadi sa vlastnym vedomim a svedomim? Kde najdem zenu ktoru zaujimaju pocity a zivot druhych ludi? Kde najdem zenu ktora vie ze sa netoci cely svet iba okolo nej???? Uz som zufaly, mozno som az prilis citovo zalozeny, ale tak materialista uz zo mna nebude asi nikdy... co mam robit? Zenu s ktorou by som si rozumel asi nikdy nenajdem...

Krasomil

smutny111: Ano, každý víkend byla se mnou v nemocnici i na rehabilitaci. Když zjistila, co se stalo, přijela ve 2 ráno do Brna, protože chtěla být se mnou a to neměla ani zajištěné ubytování, takže riskovala, že bude přes noc v Brně někde venku a to byl začátek januára. Denně 10 smsek, jak to všechno zvládneme, že jsem bojovník atd., byla skvělá a je pořád skvělá. Měl jsem skoro 8 měsíců ochrnutou pravou ruku, nepohnul jsem zápěstím ani prsty, nohu jsem měl několikrát zlomenou a silný otřes mozku. Byla se mnou a držela mě nad vodou. Co se týká práce škoda, reálně "neumím robit" asi nic, teprve začínám, nemám praxi, ale jsem chápavý a umím se přizpůsobit.

smutny111

Strojar s bc, neviem. Ale tak zalezi aj od toho co vies realne robit. Mame tu aj sikovneho sw developera s elektrotechnickou... Ale nemam dojem ze by bolo nieco volne, nie sme velka firma a kazdy musi stihat robit za troch :)
Ale musim uznat ze aj tak si mal/mas celkom dobry vztah ak pri tebe ako PN vydrzala cely rok :) To mne keby sa cosi stalo, tak mi ani telefon nezdvihne ;)

Krasomil

smutny1111: Jsi mi hodně podobný tím, jak bereš vztah, že je to pro tebe něco víc, něco jako nadpozemská věc a ne jen povrchní věc, jak mi to dneska připadá. Já momentálně ztrácím nebo jsem spíš ztratil vztah a jeden z důvodů je taky to, že partnerka si vydělává a já ne, neměl jsem práci a pak mě na rok vyřadila nehoda, takže si chudina vytrpěla, byla živitel a poprávu jí to už lezlo krkem. Takže hledám, hledám, mám jen střední školu, ale studoval jsem strojní výšku, jenže jsem nevěděl, co pořádně chci, tak jsem ji ukončil, zbývá mi rok na dodělání Bc. a chci si ji dodělat. Jestli pracuješ v BA, není u vás ve firmě nějaká pozice, kde bych se uchytil? Nemusí být ani v oboru.:-) Je to asi blbé, ale prostě pro práci by měl být člověk ochoten využít každou příležitost. :-)

pravy huhu

Ludia sa chovaju ako asociali. A to je zle. Pretoze to je jedna z veci, ktora robi cloveka, clovekom. Tym nehovorim, ze kazdemu treba hned doverovat, ale ludia by sa mali skor spravat k sebe ferovejsie.

Simonella

smutny111 - problem je v tom, ze si velmi citlivy.. z toho co som citala, co si pisal aj v komentaroch, si pdoobny ako moj byvaly.. lenze.. neviem kde je chyba.. ci si natrafil na same "mrchy" ako to ty nazyvas, ale raz najdes tu pravu. Proste, raz si ju najdes a bude ta lubit. nenecha ta pre ineho a ani nebude egoisticka.
Trochu som sa aj nasla v tvojom prispevku.. Tiez mi byvaly povedal ze nemam pozerat ten Panelak kde sa riesi kazdy s kazdym :) ale teraz tu nejde o to.. proste ked s niekym byt nechceme, nie je pre nas ten pravy tak co? nebudeme s nim nasilu. Ty to tiez pochop, zi dalej, po rozchode bud vela s kamaratmi, ktori ti pomozu sa z toho dostat a ako som uz spominala - ta prava raz pride. Len vydrz.

- a.. nie vsetky zeny su svine. spravaju sa len tak, ako to citia. rovnako to iste robia aj muzi..

smutny1111

Ano chcem byt s nou ako to len ide, ale urcite som ju nikdy nijak nedusil a vzdy som jej daval slobodu. Ziadne ziarlivostne ani hystericke sceny nic. robim projektoveho menezera v it. O peniaze v podstate nemam nudzu, ale nezalezi mi na nich. Peniaze chcem len na to aby som mohol prezit ja a ludia ktorych mam rad. A svoju pracu robim pretoze ma celkom bavi, nerobim to kvoli peniazom. A neviem ci sa na mna lepia zlatokopky :) Mam obycajnu octaviu a prenajatu garsonku, obliekam sa uplne obycajne a hodinky mam asi za 35 eur :) Takze aj ked mam mozno na nase pomery nadstandardny prijem tak to nijak nedavam najavo.
Proste chcem nejaky "vrucnejsi" vztah alebo ako to nazvat.. neznasam povrchnost, neuprimnost, umelost, stadovitost, prizemnost a obmedzenost... By ma zaujimalo, ci tieto vlastnosti boli u ludi vzdy tak extremne rozsirene ako dnes ale moc tomu neverim. Ale je asi zbytocne stracat cas nad uvahami tohto typu:)

Krasomil

smutny111: Máš prachy, proto se na tebe lepí dost zlatokopek, je těžké poznat, která to myslí vážně. A budeš se s tím setkávat pořád. Další věc, to, že pěníš je špatné, i když to nedáváš znát, jde to vycítit, že se ti něco nelíbí a jednou bys stejně vypěnil. Kolega nemluvil o tom, že na partnerce visíš finančně, ale citově. To znamená, že chceš být pořád jen s ní, i když ji někam pustíš, tak nejradši bys byl, kdyby nešla a byla pořád s tebou, jenže to časem každé začne lézt na nervy. PS: Můžu se zeptat kolik ti je a co děláš za zaměstnání?

smutny111

daniela: neviem ci prehanam, ja si to naozaj nemyslim a kto ma pozna asi tiez nie, pretoze to vie aj casto nalezite vyuzit (ci zneuzit?). A ze by som na partnerke nejak visel tiez dost pochybujem, pretoze mam na rozdiel od nej neporovnatelne iny prijem a som financne uplne nezavisly. Co ona tiez dobre vie, ze s jej 500 eurovym platom si vysoko teda skakat nemoze takze tak. A urcite som jej nikdy nevycital ak chodila niekam s priatelmi a na mna sa kaslala, aj ked som z toho niekedy penil tak som jej to nedaval najavo a radsej si kusol do jazyka. Dnesne vztahy bud funguju na zaklade sexu alebo penazi a aj ked nemam problem s jednym ani druhym, tak neviem sa dostat cez to ak je v takom vztahu chlad a umelost... je dost mozne ze tomu co pisem nerozumies ale budem si musiet zvyknut ze s tymto sa budem stretavat castejsie ako by som si prial

xdanielax

tu ide asi o to, ze kazdy, kto vravi ze je dobry a ze by pre partnera urobil vsetko, to jednoducho prehana. visi na nom, je stale s nim partner je stred ich vesmiru..a vsetkeho vela skodi.