Ako casto si hovorite 'Lubim Ta' alebo 'Milujem Ta' Ja to uz nedokazem vyslovit

Príspevok v téme: Ako casto si hovorite 'Lubim Ta' alebo 'Milujem Ta' Ja to uz nedokazem vyslovit
kristi

a kto to povedal prvy po akej dlhej dobe? ja som s priatelom 5mesiacov.povedala som mu, ze ho lubim asi po mesiaci a pol ked sme lezali vedla seba a on sa ku mne ani neotocil a povedal len aj ja lubim...teraz mi to hovori casto, aj pise, ale ja kvoli tomu, co sa vtedy stalo sa uz bojim davat najavo co citim..rada by som mu aj povedala, ze ho milujem, ale mam pocit, ze uz to nedokazem.co je so mnou?

lienocka2

Sa pýtaš ako často, tak ti odpoviem konkrétne. Možno 1 krát za týždeň. Niekedy menej, niekedy viac. A myslím, že sme si to povedali možno nejako po pol roku.

parararam

ale čo vlastne chceš? Vadilo ti, že ti to nehovorí. Začal to hovoriť a to ti tiež vadí, lebo máš pocit, že je to nasilu. Takže urobil ako si chcela a vadí ti to. Možno ak by si ešte počkala a nenútila ho k tomu, začal by to hovoriť aj sám.

kristi

ja by som len chcela nejaku rovnovahu, aj v cinoch aj v slovach a nie len napriklad ciny a ziadne slova, ved je krasne, ked vam milovany clovek povie, ze vas lubi, alebo teda miluje...aspon raz za tyzden nie je vela...podla mna;) no ale kazdy sme iny,,preco vsak pozerat na chore vztahy, kde sa 'preventivne' biju zeny a podobne, radsej dat ako priklad take, ktore su plne lasky, aj konanim aj slovne..

3nttt

tak nie kazdy to vie povedat. a radsej to citit ako keby ti mal kazdy den vyznavat lasku a za chrbtom ta podvadzat, a preventivne kazdy vecer ta vycapat...aj ked aj o tom som uz pocula ze je to urcity druh lasky :DDD

smilestarr

mne moj byvalý vyznal laásku asi po 3 tyzdnoch ze ako ma lubi .. bolo to podla mna velmi skoro, a aj potom mi to často hovoril že ako ma lúbi .. mne to miestami liezlo na nervy,.mi to pripadalo že to chce stále počúvať aj odo mna.ale ja nie som moc ten typ. Alebo on nebol ten pravý .. Od kedy nie sme spolu mám pocit že mi niekto rozviazal ruky, a možem opať dýchať . A teraz si dávam sakra pozor s kým si niečo začnem .

kristi

taku odpoved som dostala i ja, ze vraj keby ma nelubil, nebol by so mnou.ale viem, ze predosly vztah sa mu po roku a pol rozpadol, lebo jej nevedel ani raz za polroka povedat, ze ju lubi alebo miluje, tak u mna sa asi boji a snazi sa...ja len...nechcem tak dopadnut, lebo predsa len, citim sa akoby sa do toho nutil len preto, ze ja tu potrebu mam:(

winki

Raz som tiež, tak trochu zabrdala do priateľa, prečo namiesto aj ja teba nepovie ľúbim ťa. Jeho odpoveď: a čo odo mňa chceš? Som s tebou a chcem byť s tebou, keby ťa neľúbim tak sa ti neozvem každý deň.
Chlapi sú proste iní a nepotrebujú riešiť banality, pre nich bezvýznamné. Skús sa zamyslieť, ako sa asi teraz cíti on, keď ti vyznáva lásku a z tvojej strany je ticho.

winki

Raz som tiež, tak trochu zabrdala do priateľa, prečo namiesto aj ja teba nepovie ľúbim ťa. Jeho odpoveď: a čo odo mňa chceš? Som s tebou a chcem byť s tebou, keby ťa neľúbim tak sa ti neozvem každý deň.
Chlapi sú proste iní a nepotrebujú riešiť banality, pre nich bezvýznamné. Skús sa zamyslieť, ako sa asi teraz cíti on, keď ti vyznáva lásku a z tvojej strany je ticho.