Dokonalý večer

qwqwertyioc

Wreck sa sice činil ale povedzme teda napíšme niečó jednoduchšie:
-precházka
-kaviareň
-spoločné varenie večere
-príjemná hudba,víno a potom je to už na tebe ;-)

??!!??

že všetky su buchnuté? sranda možno ani nie buchnute ale je to fajn si také niečo prečítať a hlavne keď to doma nemáte.
mimochodom ja mám 33.
je pekné čo napísal wreck a na hony vzdialené od reality aspoň od tej mojej a preto sa to dobre číta.----a predstavuje aaaaaaaaa snívať sa predsa smie. koniec koncov, hoci su to len predstavy a myslím že asi by som taká nadšená ani nebola keby.....ale ako "príbeh" či rozprávka to je skvelé....a preto by si mal dať WRECK novú tému s názvom erotické poviedky :-) a každý deň tam niečo na pokračovanie napísať ;-)

lost

a cestou zabezpecit, nech pomalicky snezi.. (ak nie prirodzene, tak napr po celej trase rozmiestnit tie zasnezovacie dela :P )

[zruseny1]

my co sme mali neutralne az negativne reakcie sme mali napisat aj vek?
tak teda 23, a typovo som presne taka ista ako uz opisala sway
ale urcite sa najde drviva vacsina takych, ktori by boli uneseni z toho vsetkeho :) my sme iba male vynimky

Heatherka

pre mna je romantika aj ist sa niekde prejst (samozrejme nie v tej kose :D )a nemusia to byt ruze na posteli. sammozrejme najlepsie by bolo ak nieco je spontanne a nie hrane.
ale taky navod ako dal wreck nie je zly ako inspiracia pre niekoho, kto ani netusi ako byt aspon troska romantik.

avsak kebyze muz zato vysoli tolko penazi skor by som sa hnevala ako bola rada. radsej za tie peniaze ist do welness a pripralit si. ja kvety vseobecne nemusim, zbytocne vyhodene peniaze, aj tak to zdochne.

danielaaa

wreck, boze to je take presladene!!!

Co tak ist do hotelovej izby, vyzliekat sa uz vo vytahu a dalsie 2 hodiny si nevsimnut ako ta izba vyzera??

nefinka

:wreck - ja mám 26 .. a ver, že to, že niekomu tvoj popis dokonalého večera ako dokonalý proste nepríde, nemusí mať s vekom absolútne nič spoločné:)