Hrozný život

Príspevok v téme: Hrozný život
jožo888877

Dobrý deň,
mám 18 rokov. Chcel by som sa spýtať či má niekto taký zaujímavý život ako ja. No začalo sa to niekedy v 16 rokoch. Predtým som mal v pohode život, aj keď v piatky pravidelne opitý, ale šťastný. Mal som hroznú stravu, ale nikdy som nemal ani len nádchu. Vždy zdravý. Ale potom sa to začalo rapídne meniť. Začali tie hnačky. Chodil som po doktoroch, ale márne, predpisovala mi rôzne lieky, ale to asi len, aby sa ma zbavila. Skúšal som rady aj z tadeto. Stress-b potom aj ľubovník, neskôr collostrum+psyllium+probiotika. Ani to nepomohlo. Stále mávam hnačky. Hygienu mávam ráno, večer po toalete. Ale stále doslovne ,,smrdím" v autobuse. neviem prečo. Myslím si , že to ťahá od analu. Ráno nič nejem , pretože ma hneď prehná. Začal som chodiť aj do posilky a zdravo sa stravovať, a aj preto to nie je bohviečo, lebo nemám energiu. Keď som bol s krivou chrbticou tak ma odbila, že sa mám vystierať. Najviac mi to vadí, keď chodím po horách a strašne bolesť krížov. Začali sa mi naspäť kriviť zuby, predtým som chodil na strojček. Ale skade by som teraz nabral min. 1000 € to netuším. Výzorom som na tom dosť biedne, a tieto choroby mi úplne dorazili sebavedomie ktoré som mal. Mával som vždy dosť kamarátov dokým som pil atď. Teraz nemám s kým ísť pomaly ani von. Rád by som chodil po túrach, ale nieto s kým. Matka nechce, aby som sám chodil. Lebo sa mi ,,niečo" stane. Už mi fakt tento nudný život lezie na nervy. Celé dni doma. A najmä tie hnačky a tak to je dačo hrozné. Predtým som si vedel pred hodinou zapamätať trištvrte učiva všetko išlo hladko. Chodil som aj po šachových a aj športových turnajoch. A myslím si, že sa mi dosť darilo. Mával som super známky. Teraz neviem či som už aj osprostel ale prechádzam z ročníka do ročníka na 4. Ďakujem ak si to aj dakto prečítal.

jankaaaaaaaaa

saknoel: on nebol alkoholik. s tym alkoholom to asi nijak ani nesuvisi
jozo: mozno mas nejake parazity. vyhladaj dobreho odbornika gastroenterologa

jankaaaaaaaaa

saknoel: on nebol alkoholik. s tym alkoholom to asi nijak ani nesuvisi
jozo: mozno mas nejake parazity. vyhladaj dobreho odbornika gastroenterologa

saknoel

Cudujes sa,ze mavas take teraz problemy ked si pil ? To je najhorsie prestat s tým a potom ti je naprd celý čas. Skús celé dni jesť a piť len suché jedlo resp.: piskoty,polystirenove chleby pi minerálku alebo coca colu . Skus tuto "dietu" .

tpch

Ludia maju aj tazsie osudy. Menej sa pozoruj a viac zi. Kedze mas 18 rokov, si dospely a na tury mozes chodit pokojne aj sam. Creva si treba nechat dokladne vysetrit u dobreho gastroenterologa.