Vzťah s černochom:)

Príspevok v téme: Vzťah s černochom:)
lucia25478

mam 18 a Mám vzťah s 20 ročným černochom, ktorý tu študuje už druhý rok na UK, pozname sa 2 mesiace, je nám spolu dobre konečne som našla to čo som dlho hladala.mam ho neskutocne rada a uz by som ho chcela vziat aj k sebe len tu je ten problem, moja mama nema rada cernochov, vzdy ked sa dostaneme k nejakej takej teme mi povie ze by som u nej skoncila na plnej ciare.. vie ze mam priatela no nie ze je to cernoch..skuste mi poradit co mam robit... on to aj pochopi, prenho je prvorade ze ja ho mam rada a mne to teda absolutne nevadi ale bojim sa mojej mamy a to vcelku dosť.

lienocka2808

Preboha ziveho, to co tu citam. Ano su pripady ze muz cernoch ziarlivec alebo arab uniesol deti a podobne veci ale vsetko zalezi od konkretneho pripadu. Aj bieli muzi su agresivni a ziarlivi. Poznam aj zmiesane manzelstva dlhodobe kde su ludia stastni. Myslim, ze tu je zbytocne nieco radit, kazdy clovek musi vediet co citi k tomu druhemu a ci je to natolko silne aby koli tomu obetoval rodinne vztahy. Ale myslim si, ze su to vsetko predsudky, nakolko niekolko pripadov co sa stalo na slovensku nerobi tejto komunite dobre meno. Ale ako som spominala vyssie, vsetko zalezi od konkretneho pripadu, cloveka..
preto neodsudzujte hned niekoho na zaklade farby pleti, ineho vyznania, ked sa maju radi tak robia kompromisy obidvaja...

sea_water

dievca, ako tu uz ktosi pisal, po 2 mesiacoch priviest frajera domov je velmi skoro. pockaj nejaky cas, ci vobec vas vztah vydrzi. zo zaciatku je kazdy vztah krasny, ludia sa prejavia az neskor, zo zaciatku sa kazdy snazi robit krajsim, nez v skutocnosti je. osobne by som vztah s tak rozdielnym kulturnym pozadim partnerov neodporucala. poznam zenu, co si vzala araba, splodili deti a on jej potom splechol do tvare, ze si ju vzal iba kvoli obcianstvu a pred, pocas a po sobasi bol s inou zenou... teraz ona vychovava deti sama... Myslim, ze moslimovia su v nasich podmienkach mierumilovni, mili k zenam, atd. ale ked sa dostanu do svojich povodnych podmienok, alebo medzi svojich ludi, tak zabudni na mile spravanie. samozrejeme, cest vynimkam, ale kto bude toto riskovat...

ledka

Sprostym, naivnym a nadrzanym zenam to clovek aj tak inak nevysvetli, ze to je uplne nespravna volba. Kym to nevyskusaju na vlastnej kozi a nepopalia sa, dovtedy budu snivat o araboch a podobnej havedi. Tie inteligentnejsie zeny by sa mohli poucit zo skusenosti inych zien, ktore si uz suzitie s tymito pocernymi zazili. O rasovo zmiesanych vztahoch a roznych tragedii s tym spojenymi, hlavne v zlozeni zena biela a muz cierny, je velke mnozstvo informacii v mediach, takze staci si to vyhladat a mozno vyhnut sa tym nespravnym rozhodnutiam a znicenemu zivotu. Ale verim ze drviva vacsina si to aj tak bude musiet vyskusat na vlastnej kozi a dovtedy bude vsetkych presviedcat ake to je uzasne. Ked jej unesie deti, bude ju podvadzat, bit, alebo jej chrstne do tvare kyselinu, ci nieco horsie zacne preklinat cely svet aky je zly a nespravodlivy. A pritom nikto iny za to ze je sprosta jej nemoze

leaaaaaaaaaa

..jaj, my mame takych krasnych cernoskov na univerzite, ze sa mi obcas aj hlava zatoci... ale staci sa mi pokochat a to je vsetko.. viem, ako by to u nas dopadlo, by ma vykopli z domu... a tak pozri, skusenost mas, uzila si si, vies ake to je mat takeho, budes mat pekne spomienky...lepsie, ako pokazena buducnost a narusene rodinne vztahy... aj pre neho to bude lepsie... mne nadbiehal jeden neskutocne krasny, inteligentny a vzdelany Arab -medik, ale viem, ake dosledky by to malo, uz som si vypocula doma :))