Velmi nebezpecna lieky .

Príspevok v téme: Velmi nebezpecna lieky .
Taxim.

V prvej desiatke najnebezpečnejších Rx drogy v Amerike

Tento zoznam značkových a generických liekov bola zostavená z drog zneužívania varovania siete (DAWN) v databáze pohotovosť návštevy v roku 2009, vrátane otráv drogami, ktoré vedú k úmrtiam a prežívaní.

1. Xanax (alprazolam) 112,552 (benzodiazepín trieda)

2. OxyContin (a ostatné oxykodon drogy) 105,214 (opiátov trieda)

3. Vicodin (a iných drog hydrocodone) 86,258 (opiátov trieda)

4. Metadón 63,031 (opiátov trieda)

5. Klonopin (clonazepam) 57,633 (benzodiazepín trieda)

6. Ativan pred (lorazepam) 36,582 (benzodiazepín trieda)

7. Morfín drogy 31,731 (opiátov trieda)

8. Seroquel (quetiapine) 29,436 (antipsychotic trieda)

9. Ambien (zolpidem) 29,127 (sedative trieda)

10. Valium (diazepam) 25,150 (benzodiazepín)

tpch

Sposobuje upadok kognitivnych funkcii, poruchy intelektu plus vsetko, co je spojene s tazkou zavislostou (abstinencny syndrom casto horsi ako pri heroine a podobne)

Maoam

tpch: nastastie som ho nikdy nemusela brat, ale mam znamu, ktora na nom fici uz asi tri roky, dostala ho povodne od neurologa vramci liecby bolesti popri inych liekoch a uz bez neho nevie zit...potrebuje ho asi tak ako ja svoju rannu kavu

je to smutne, je zavisla a to ma len 40 rokov, ale ona si ho uz nenecha vziat

co sposobuje Xanax, ked ho beru pacienti pridlho? teda okrem zavislosti

Maoam

ja som si najprv myslela, ze to sem dal ten, co sem daval pravidelne linky typu: myslite, ze toto sexy saty dost? :-DDD

Heatherka

aj mna zarazil Xanax, ze je na prvom mieste, je to bezne predpisavany lieku psychiatrov, aj ked je dost navykovy .... neviem, preco ho tolko predpisuju

fero6598+

.. a co ma akoze byt , co si objavil ameriku , ved na chlast a fajcenie umiera 1000 krat viac udi ako na nejake posrate lieky , ved ked si chce niekto sprijemnit tento zivot to je jeho vec nech zobe lieky ...keby boli take skodlive uz pol planety je hore brnom , koko lekarnikov je zavislich cey zivot na opiatoch a doziju sa vysokeho veku ...