ako ste cítili že sa blíži koniec?

Príspevok v téme: ako ste cítili že sa blíži koniec?
alexis swan

ahojte, mam dlhorocny vztah..ale v poslednej dobe som strasne nervozna, vsetko mi na nom vadi, kazdy pohyb, kazde slovo, niekedy ho nemozem vystat.. pritom nerobi nic nezvycajne.. potom sa ku mne prituli a na chvilku som zase mila.. mam ho rada ale uz mam po krk niektoryh veci. znamena to ze sa blizi koniec? mali ste nejake podobne stavy pred tym nez ste skoncili vztah?

antena

Ani sa necudujem ze je v sucasnosti taka rozvodovost a celkovo krizy manzelstiev a vztahov, ked kazdy pri prvych naznakoch problemov uz uteka prec, ako keby bola pravda, ze inde tu bude 1000x ruzovejsie. A este to tu aj radia poniektori ako "zarucene rady". Ale ruzovejsie to inde pravdepodobne nebude. Vsetci utekame za lepsim a vacsim stastim aby sme nakoniec zistili, ze sme z toho nekonecneho nahanania len stale nestastnejsi. Je to taky isty mamon a klam ako honba za peniazmi. V sucasnosti je to ale bezne, pretoze media do nas vtlkaju, ze existuje akasi dokonalost a ze kazdy sa k nej mozeme priblizit a byt stopercentne stastni. Filmy koncia tym, ako sa dvaja radostne vezmu. Co sa ale deje potom? Pre film uz nie je zaujimave obdobie 10 rokov po svadbe, pre film je zaujimave obdobie 10 minut po svadbe, pretoze vtedy je vsetko zdanlivo idealne. A my sa fixujeme na tuto predstavu a hladame to iste - vsetko musi byt idealne tu a teraz, ak to nie je take uzasne ako filme 10 minut po svadbe, tak to nie je ono a treba utiect prec, lebo ved nenechame si "ukradnut stastie ktore nam je predsa istotne sudene". Plytkost, povrchnost, ziadna tolerancia a trpezlivost, to su znaky dnesnej doby ktore sa premietaju do nasich zivotov v kazdom jednom aspekte.

Fero M.

Ja ako fakt neviem čo vám ženám začalo všetkým preskakovať, bez urážky!!
Ale skúste si aj tu prečítať témy o láske a 90% tém je o tom, že ženy maju priateľov, su zlatí, milí, užasní, ale vadí mi toto hento tamto a su to hovadiny.

AKo chceš žiť s mužom 50 rokov, ked riešiš už teraz také somariny, čo ani hlavu ani pätu nemaju.

Tak si sprav svoje záľuby, zober kamošku na kávu, niekam do kina, venuj sa aj sebe a oddychuj. A ked ti na nom niečo vadí, tak to skus zmeniť,alebo sa o tom porozprávajte! PRečo to v sebe pestuješ ako nejaký chlp na chrbte??

odpovedam

Ak mas po krk niektorych veci, tak to priatelovi pokojne povedz. necuduj sa, ze ti prekazauju niektore veci, ked ten druhy ani nevie, ze to tak je. Jednoducho treba komunikovat a necakat, ze veci sa same zmenia. Dajte si od seba pauzu,venuj sa viac sebe a potom zistis, ci ti priatel bude chybat alebo nie...

ja40

Uz nie si donho zamilovana,to je vsetko :-)
Skus byt bez neho nejaky cas a zistis,ci ti chyba,ale musis rozoznat,ci je to len zvyk,alebo laska. Potom to ries a zbytocne nemarni cas. Kde sa nieco konci - inde zacina :-)
A este sa zamysli,odkedy ho nemusis,odohralo sa nieco,alebo to prislo len tak?

bbbbb

a čo tak ponorková choroba, pár dní treba stráviť osamote a potom keď sa stretnete uvidíš čo a ako , ja bývam s priateľom a niekedy mi lezie všetko na nervy a myslím že aj jemu a keď si pár dní od seba odýchneme tak to má zázračné účinky ...

lulu22

alexis, raz v živote som mala ten pocit. len raz som opustila chalana, lebo už mi prekážalo, aj keď mi volal..nezniesla som jeho hlas. nevedela som si to vysvetliť, lebo bol uplne super, skvelý chalan. ale aj keď sme napr.spolu zaspávali, tak mi vadilo, keď ma chcel držať za ruku a som len odvrkla, že som unavená a otočila som sa chrbtom k nemu.
asi ho už neľúbiš, tak netráp seba ani jeho a ukonči to.

Soňňča

Ja som mala problémy ako sviňa,zostala som v druhom stave...ale nie od muža,ktorý je stále preč,ale od suseda!!!

lionesssssss

alexis swan, ja som bola presne v tom štádiu ako ty, a možno ešte v oveľa horšom, a aj tak sme sa z toho vyhrabali. Je to "len" kríza, ak cítiš, že ho miluješ aj napriek tomuto všetkéhemu,tak nájdi v sebe vôľu to zachrániť a zlepšiť.

smajliQa

alexis, koniec pride urcite.. ak ti na nom nevadia uz len jeho nedostatky ale aj veci, ktore ti doteraz nevadili, znamena to, ze ho mas dost a ze potrebujes zmenu...
kazdy vztah sa da zachranit, len to musis sama chciet... ale tym ze rozmyslas nad koncom si myslim, ze asi ani nechces....