Balon stastia zhorel,dieta stasteny je prec?

Príspevok v téme: Balon stastia zhorel,dieta stasteny je prec?
huraman

Dneska som oslavovala narodeniny,vzdy som si myslela ze mam ,,ake take stastie'' v zivote ale neporadilo sa mi sfuknut vsetky sviecky na torte a potom sme sli pustat balon stastia... a neodletel mi .. teda odetel len kusok a potom zhorel :( a tak som si pomyslela ze ... ze moje stastie je prec? alebo som si to vsetko len nahovarala a som len obycajna nestastnica?:(

wreck

jaaaaj to je rozkosne. :))) aj ja chcem mat znovu 18, hoci takyto som nebol uz ani ked som mal 14!

tieto veci mas zjavne vychytane, tak iste poznas: ked leti meteorit (ludovo: pada hviezda), tiez sa ti splni co si vtedy zelas. tak sup-sup niekam za dedinu a nejaku "padajucu hviezdu" si odchyt, nech si privolas to stastie zase naspat. :))

slnečnicaa

Lampión je v našich končinách záležitosťou posledných dvoch rokov, aj to len vtedy ak si to ,,šťastie,, kúpiš za minimálne 10€.
Sama neviem čo je štastie, ale lampión ním určite nieje.
Asi bol po záruke alebo je moc kosa vonku:-)

huraman

Tak mam 18 :)
Ale ono je to fakt o stasti :)
Napises si na lampion zelanie a ked vyleti tak sa splni a ked nie tak nesplni a podobne..
Podla mna vsetko je o tom ci mas alebo nemas stastie.

huraman

tak pri sfukovani spiecok si zelas nejake prianie.. a ak nesfuknes tak sa ti nesplni a balon stastia je tiez pre stastie a ked shori tak je prec ...:(