Rimming - názor-sex

Súvisiaci obsah

cloux

liones a tebe ked chlap pri lizani tvojej kundy sa nahodou dostal jazykom k analu tak co sa siel rovno vygrcat a vydenzifikovat si usta savom? ved zase z toho nerob ja neviem aku prisernost..

anc

lioness - nasa hygiena je na velmi vysokej urovni a nenutil som ju. proste to raz sama od seba vyskusala pri oralnom sexe, pri tom ako zena ide na vajicka isla nizsie a nizsie az si vsimla ze ma to neskutocne vzrusuje. No a od vtedy vie co sa mi paci.Mozno to nazvat ako erotogenna zona? Neviem, ale je to super!

Inak z opacneho pohladu. Ked uspokojujem zenu oralne, neostavam len na klitorise ale experimentujem a tiez sa venujem analu tak ked to moze robit muz, preco nie zena?

CLOUX - :-D

lionesssssss

cloux, myslíš, že keď je niekomu nechutné lízať partnerov análny otvor, tak automaticky to musí byť zakomplexovaný a ešte k tomu aj pokrytecký človek ? :-DDD pobavil si ma

ale k téme: ja by som to osobne nikdy nerobila. Môj partner by to ani nechcel, a keby aj, tak by mi to bolo síce ľúto, že mu nemôžem spraviť radosť, ale toto je vážne moc už aj na mňa, a to som neni nejaký veľký konzervatívec čo sa sexu týka.
ale ak to tvojej priateľke vyhovuje, prečo nie. vždy je to o dohode medzi tými dvoma, ktorých sa to týka

cloux

tu sa radsej nepytaj pretoze miestne zakomplexovane pokrytecke internetove stado ta hned oznaci za nechutneho kacira ktoreho treba upalit..
a uplne rovnako mi to tiez raz vyskusala moja priatelka a mal som orgazmus ako nikdy:)