Som pekná blondína,modré oči,štihlučká a šef...

Príspevok v téme: Som pekná blondína,modré oči,štihlučká a šef...
ĽjubkN

Bola som na konkurz vo firme z oboru,ktorý som vyštudovala.
Akosi som dobre nezvládla test..a pohovor tiež.
No šef firmy prišiel za mnou na chodbu,zavolal si ma do kancelárie a povedal mi medzi štyrmi očami,že mi dá 1120€plat a každý štvťrok premie 500€ tak mimo plat ostane premie že budem mať ako ostatní a že budem robiť distribuciu papierovo pekne v teplučku..Povedal mi,že som moc pekná a že on je síce ženatý,no nežije s manželkou a že potrebuje občas jemne pohladenie. a že som moc pekná a že sa mu páčim!!!
Bola som ako obarená a povedala som,že si to rozmyslím a ani neviem ako som došla domov.
Som už 6 mesiacov bez práce/tiež ma vyhodili preto,že som nechcela mať sex so šefom/.Vtedy mi dali pekny plat a keď začali natlaky na sex a neprešlo to,tak my vyhodili.Nič im však nedokážem,som si vedomá toho,že pekna žena dvíha sex.chuťky u každého muža...no doslova to cítim,že všetci chcu sex a sex...oči im iskria..!
Som už zufalá,lebo mám hypotéku na byt a odložila som splatky!
Poraďte vziať tu ponuku a podržať občas šefovi a tichučko ho ešte oberať/ ..tak mi radí kamarátka/,som slobodná,20ročná.

Chcela som isť na políciu,no kámoška mi hovorí,že ona by ani minutu naváhala,keby mala taku príležitosť.

M_

No ja ti to aj verim.Kto take niečo nezažije ani neuveri.Ale kedže ja som tiež nejake take veci žažila ale v inych situaciach.Tak viem že v živote sa da žažit hocičo.Ale to je len na tebe ako sa rozhodneš.Nikto ti tu neporadi nič/ aby tebe to vyhovovalo,len sa na tebe budu zabavat.

Laurina22

Lenze sefovia idu na taketo veci ovela sofistikovanejsie

Teple miesto za sex neponukne len tak hocikomu-toboz nie nejakej soplande ktoru vidi prvykrat na pohovore

Smejem sa

Sme sa pobavili Maoam:-)

Maoam

Laurina, tak ta hypoteka ma zarazila, v 20ke, polroka nezamestnana, bez VS...hmmmmmmm

:-D

ale aj tak, realita je taka, ze takychto bab je coraz viac a to je na tom to najsmutnejsie

Laurina22

Maoam nie je to pravda

Uz si len zober,kto by dal cerstvo dostudovanej slobodnej zene hypoteku na byt?

:-)

Uz len toto

Dalsia vec-takyto plat jej na SVK za trtkacku neda nikto

A za tretie-toto by si nejaky sef len tak nedovolil

Maoam

tento prispevok je peckaaaaa

ak je to pravda, co ocakavas, ze ti tu odsuhlasi niekto karieru *urvy a budes sa mat na koho vyhovorit, ze to ti odporucili?

:-DDDDDDDDDDD

a mas super kamosku teda, fakt...

ach baby, nemate stipku sebaucty

fuj!

Laurina22

Mojka

Ty sa zobud

Mas vlastnu pseudorealitu?

Nikto ti na takyto pribeh neskoci

V biznise to totiz bezi celkom...celkom inak

Tipujem,ze mas 18 rokov a tuzis po vytrtkanej kariere..alebo sa mylim?