poškodené vlasy

Príspevok v téme: poškodené vlasy
Niki1234

Dobrý večer..
Mám dosť veľký problém kvôli vlasom. Asi pred rokom som mala vlasy krátke, no teraz mám scene..Vlasy sa mi začali vlniť behom niekoľkých mesiacov.. A tak som si ich začala žehliť. Všetci mi vravia, aké mám husté vlasy a krásne hnedé, no moc vidno, že si ich žehlím a sú poškodené. Vlasy si žehlím každý druhý deň. Prosím poraďte mi nejaký šampón na vlasy a niečo pred žehlením vlasov, aby vlasy neboli také poškodené.. môj strih mi dá dosť zabrať, hlavne ráno a preto prosím, aby ste mi dali nejaké tipy.. Vopred ďakujem.:-))

winki

a ešte som zabudla vyskúšaj si na noc robiť cop úplne hore na hlave, len gumicku nestiahni uplne, ale tak aby ti to nespadlo. Mne to pomáha, ráno nemám vlasy pochlpené a sú vyrovnané.

winki

Kúp si sadu šampón kondicionér maska na vyrovnávanie vlasov, mne osobne velmi vyhovuje gliss kur. PRed žehlením sa dáva taký olejček na ochranu pred teplom floid, tuším, to tiež v drogérke majú, alebo ak chceš investovať peniažky objednaj z netu :D

Ja osobne používam ionizačnú kefu, a od vtedy potrebujem žehličku len raz mesačne.