lubim ho. on lubi moju naj kamosku.

Príspevok v téme: lubim ho. on lubi moju naj kamosku.
bejby

awojte. mam problem... lubim chalana, ktory lubi moju najlepsiu kamosku. ona o tom vie a snazi sa predsierat, ze jej na nom nezalezi, ale ja viem, ze sa jej paci. ona je taka - rada vsetkych bali... mame 14. a dokonca, takmer vsetci chalani z naseho rocnika su do nej. naozaj neviem, preco. nechcem byt prilis sebavedoma, ale nemyslim, ze je ovela krajsia. okey, vyznelo to blbo. ja viem.

pls pomozte. co mam robit? ta laska sa neda prekonat..

ccc

Lauraa s tými lesbami si udrela klinec po hlavičke,veľmi dobré riešenie..
Ale z toho,že napr.dievča chce chlapca a on ju nie,to sa deje bežne,a to väčšina chlapcov a dievčat bez problémov strávi..
Problém a veľké sklamanie nastane vtedy, keď sa akože ,,ľúbite" a milý ti zavesí, že on ľúbi ešte niekoho,o tom som písala ja a preto som to všetko napísala, a to nikdy žiadna žena nevie kedy sa jej to môže stať.Jasné, že to robia aj ženy, ale tam je menšia pravdepodobnosť, lebo na rozdiel od mužov sme ináč založené
A Brunuškina krutá pravda je v tom, že síce skoro každý muž povie a aj si hľadá priateľku s akože príjemnou povahou a pomaly každý povie, že na výzore mu nezáleží a potom presne tieto ,,charakterné priateľky" podvádza s tými hlúpimi barbinkami a sliepkami-taká je pravda o väčšine mužov, bohužiaľ a ešte sa budú vyhovárať na testosterón a podobné nezmysly, ale z 98%mužov to v 98%prípadov strčia tam, kde sa im to momentálne núka

lauraa

inak, este ak dovolite damy, treba si uvedomit jednu vec... ja tiez nadavam na chlapov ake su to spiny a co mi setko vyviedli a neviem co, a ked ma niekto nechcel bola som zufala, ale na druhej strane robime predsa to iste... kazdu z vas urcite chcel chalan, ktoreho ste odmietli... a ten sa mohol citit tak ako Ty teraz Bejby... je to zacarovany kruh... ja som v nom dost casto milujem toho, kto nemiluje mna a naopak, ale s tym nic nenarobime... musime dufat, ze motyka vystreli a zrovna to male "promile" slusne sa nalepi prave na nas... ;o) alebo sa mozme stat lesbami, to je tiez riesenie... heh ;o)

ccc

Brunuška,Tvoje slová o mužoch sú síce čistá pravda, až na výnimky, ktoré nepoznám, ale pripúšřam, že sem-tam existujú v nejakom promilivom množstve...
Na druhej strane 14roč.dievčatku takto kaziť ilúzie..Nech si ešte bejby žije vo svojich ilúziách,lebo tá pravda o mužoch a chlapcoch je fakt krutá, ja jej sny celkom závidím, lebo ja už som na tom tak, že ma už fakt nikto asi nezblbne,a tiež som konečne pochopila jeden prostý fakt, že treba brať to, čo dávajú, a keď to nedá jeden zobrať to od druhého, pretože jeden priemerný muž so svojím egoizmom a egocentrizmom ťažko urobí jednu priemernú ženu šťastnou.

lauraa

nie kazda baba, ktora nie je mrcha alebo sliepka je automaticky nudna... ja ked som mala 14, som nepatrila zrovna medzi krasky, chalani ma mali vacsinou na haku, teraz si myslim, ze vyzeram celkom dobre, ale nijak radikalne som nezmenila satnik, nesnazim sa "vytrcat" silou mocou a zaujat za kazdu cenu a napriek tomu mozem povedat, ze medzi chalanmi si mozem vyberat - a nie su to trosky, ale relativne slusni inteligetni a obcas aj dobre vyzerajuci ;o) muzi, a pritom som stale sama sebou... nie som namyslena, snazim sa byt priatelska a bla bla... a proste da sa to... a nie vsetci muzi podvadzaju... musela si mat riadnu smolu v zivote, ked sa na to pozeras az tak velmi pesimisticky brunuska... ja som v zivote zazila desiatky podrazov a sklamani a neviem coho, ale na 95% som si ista, ze ma nikto nepodviedol, aj ked jasne, ze sa mozem mylit... stretla som v zivote dost hnusakov uz od ranneho dectva az po dnes, no nehadzala by som ich hned vsetkych do jedneho vreca, a preto si stojim za svojim = byt sam sebou a nehrat sa na nic je cesta ku stastiu a cistemu svedomiu...

brunuska

:-)))) jaaj.... ano vezmu si pohodove baby nakoniec-ktore vzdy a vsetky do jedneho-len niektore o tom nevedia,alebo su take naivne... a tie super pohodove nudne zienky potom podvadzaju s tymi sliepkami a barbinami... takze na ktorej strane je lepsie stat??? :-)

lauraa

nevidim zmysel v tom, opicit sa po niekom... naco hrat hry? aby ju mali radi taku aka nie je??? koho ma klamat a preco??? byt sam sebou je jedina cesta ku stastiu v zivote... nikomu nic nedokazovat, nepredstierat... hrat cistu hru, jasne, ze Ta zivot nakope, ale aspon sa clovek na konci bude moct pozriet do zrkadla! asi tolko... sliepky a barbiny sice zaujmu muzov, ale nakoniec ich aj tak odkopnu a vezmu si pohodove baby... vacsinou... nie vzdy, jasne...

brunuska

krute??? nech si dievca zvyka-taky je zivot-nikto sa s nou nebude maznat,nic nedostane zadarmo,vsetko si treba tvrdo vydobit-aj svoje miesto,respekt a uznanie okolia.este zazijes velmi vela sklamani,zrad od priatelov, rozchodov s laskami,nevery...hlavne prosim ta never muzom! naslubuju hory-doly...ber to ako dobru radu odo mna do zivota- Ber alebo nechaj tak! a uc sa od kamosky ako sa to robi- rob to co ona-obliekaj sa podobne-ale je to hlavne v gestach,mimike-vsimaj si ju- ako pletie chlapcom hlavy-vsimaj a uc sa- a onedlho budu chciet aj teba!!! nestoj v jej tieni-nikdy nestoj v nikoho tieni !!!

lauraa

brunuska, tak to bolo dost krute... :o( ved si spomen, ake to bolo, ked si mala 14... a svet stal na JEHO pohlade, ci uz si na to nespominas? ...ja mam este v pamati tie preplakane noci do vankusov... no tu je kazda rada draha... pravdepodobne s tym aj tak nic neurobis Bejby... chalani v tomto veku su proste taki... krasa je u nich vacsinou najdolezitejsia, cest vynimkam... mozes sa ho pokusit zaujat vtipom a tym, ze budes sama sebou, ale to su take rady na nic... ak sa mu paci ina, sotva s tym nieco narobis... to bude trvat... :o( no prajem vela stastia aj tak... a netrap sa prilis... neznasala som to, ked mi to niekto povedal, ale je to vata pravda... "este ich bude..."