Zufala z celulitidy...

Príspevok v téme: Zufala z celulitidy...
pomarAnička

Ahojte zeny a dievcence,
ako uz nadpis napoveda o mojich pocitoch,som zufala a nahnevana koli tej nechutnej celulitide ktorej mam na sebe dost...a blizi sa jar a leto a babeny budu ukazovat svoje hladke nozky a zadky a ja sa mozem tak akurat pod zem zakopat...s nohavicami kratsimi nez po kolena ma v takomto stave nikto neuvidi...
Cem vedet ake mate z toho pocity vy,lebo teraz je vsade v spolocnosti zahltenej kultom tela celulitida uplny strasiak nieco nechutne a prehanaju to s reklamou na anticelulitidne pripravky rozneho druhu a na jar este len zacnu...uz vidim jak ma budu chytat depky pri pohlade na dokonale tela babeniek v raklame ktora bude urcite vsade naokolo...lebo dobre prachy im za to pojdu.aj ja prispejem...

jankaaaaaaaaa

smajliqa to skod zavisy od typu pokozky. je vela zien, ktore si brusko natierali olejcekmi a strie maju aj tak. a su zase zeny, ktore to vobec nerobili a strie nikdy nemali

smajliQa

jankaaaaaaaaaa

kremy pomahaju nie len na celulitidu ale hlavne na strie. vlatna skusenost.
nezalezi na znacke, ale na zlozeni.
musi byt extra mastny....
moja mama si vtehotenstve natierala strie obycajnym olejom, a neostala jej ani jedna, ma krasne brusko.

smajliQa

ahoj,, najrv nam povedz svoju vysku, vahu....

ak je to u teba s vahou v poriaku a nechystas sa na dietu, potom musi prist na rad spevnovanie. a to dosiahnes jedine fitkoma velkou kopou zeleniny.

aj ked nie si tucna,,, celulitidu mozu mat aj stihle baby, tak musis zacat konzumovat elke mnozstvo zeleniny a cvicit... inak sa celulitidy nezbavis,

dalsim doplnkom vhodnym k tymto dvom veciam je samozreme opalena pokozka, pod ktorou sa celulitida sice nestrati, aleje menej napadna....
a dalsia vec je zvolit vhodny krem na spevnenie.