Nepríjemný odraz v zrkadle

Príspevok v téme: Nepríjemný odraz v zrkadle
Jane318

Zdravím ľudstvo,

aj vy mávate taký divný pocit, keď sa na seba pozriete do zrkadla? Taký... nepríjemný. Že ten človek, čo tam stojí a čo sa tam odráža, je vlastne úplne nemožný a škaredý, a veľmi sa nervujete, že ten človek berie na seba takú ohyzdnú podobu. Chcete, aby bol iný, aby ináč vyzeral, furt chcete všetko meniť, nič sa vám na ňom nepáči. Máte chuť rozbiť zrkadlo (keď už nie hlavu toho obludária)...

ALEBO

Sa pozriete do zrkadla v pondelok. Fuj.
V utorok. Fujha, kto to je.
V stredu. Fuj. Ale už iné fuj.
Štvrtok. Hrôza. to sa furt mení?
Piatok... eh....
A takto to ide. Proste každý deň, ako keby tam sedel niekto iný. Furt je na tom odraze niečo iné.
Ja viem, som to stále ja! Viem to a vlastne s tým ani nesúhlasím, že takto vyzerám a že som to vôbec ja. Ale je to stresujúce a hrozné. Každý deň si pripadám byť iná. A odrazu zistím, že som cudzia. Taká... iná. Iná, ako pred pár mesiacmi (a nebude to len účesom).
A ten pocit nenávisti a prázdnoty. Znechutenia... fujha. Normálne sa bojím už pozerať do zrkadla, že čo tam zase uvidím. Mám nechuť (a to si každé ráno, keď idem do školy, robím vlasy v zrkadle...).
No a potom sa nesnaž zničiť takúto osobu!

Aj vy sa tak "milujete"?

Magy

Jane318 - netrep somariny! :))

To si myslis ze to mal zvladnute len tak lavou zadnou za par hodin? To je ukazkovy priklad talentu (aky mas aj ty) a driny (to zvladnes aj ty) podporenej dobrym zakladom zo skoly (to jedine ti chyba). Vsetko sa da.
V takych veciach treba byt len dostatocne tvrdohlavy a ist za tym aj keby chodniki pukali.

Je len na tebe, ci v tom videu budes vidiet zabijaka svojho sebavedomia a seba alebo nenormalnu inspiraciu, co vsetko sa da! osobne si vyberam druhu moznost. a ty?

Jane318

Magy - oukej, po tomto videu mi... nie kleslo. Ono nekleslo... Ono sa zabilo! (moje sebavedomie). Ja niečo také nikdy nenakreslím. Teda nenamaľujem.

Magy

ono treba zo zaciatku na chvilu pauznut, aby sa nacitalo do buffera viac dat a potom to pojde plynulo. to uvidis na tej liste, kde sa posuva cas, ako sa to stmavuje, ze kolko sa nacitalo vopred.

na youtube to samozrejme je tiez

www.youtube.com

doporucujem si dat vyssie rozlisenie, tam je taka ikonka ozubeneho kolieska a preklikni na 720HD. a opat - na chvilu pauza, pockaj kym sa nacita viac dopredu a potom ti to pojde plynule.

inak to video nie je samo osebe plynule, je poskladane z fotografii. ;)

Jane318

Magy, prosím ťa, nie je to aj na youtube? Mne to tam strašne seká, neviem prečo, ide mi to tak po 3 sekundách... :-/

Magy

Ja ti velmi drzim palce, dufam ze zabojujes a vyuzijes ten potencial co mas v sebe.
Potom sa aj ten odraz v zrkadle bude zdat ovela krajsi :o))

Jane318

Magy - to áno, doložiť. Tak mi treba doložiť dajme tomu 350 :-D a to tiež nemám.
Uvidím, každopádne si teraz idem podať na vysokú na psychológiu, ale chcela by som sa naučiť aj kresliť...
Budem to musieť všetko poriešiť.

Magy

Jane - "príde na lámanie chleba a obraz vyzerá úplne hrozne. Neviem dať celú fantáziu na papier"

presne toto ta naucia na umeleckej skole. zaklady a principy, ako svoje predstavy a fantaziu pretransformujes do obrazu tak, aby obraz bol obrazom myslienky.
ja si myslim ze talent mas, ale kreslit vies tak napoly - ten chybajuci zaklad je vidiet. a keby si ziskala aj toto... fuuu, malujes uzasne obrazy a myslim, ze o buducnost by si mala postarane.

preco dalsich 500? predsa ked ides kupit dalsi fotak, tak tento co mas nepotrebujes. staci predat a dolozit na novy.

Jane318

Synthetic - moju pleť som prestala riešiť dávno (ja som ju radšej vlastne ani nikdy neriešila, nebolo treba) :-D
A taktiež... ale gélovať sa musím so zrkadlom, niekedy si chcem na hlave čosi vyčarovať, tak sa tam musím pozerať. Ale ináč zrkadlá nevyhľadávam :-D A nosím hlavne to, v čom sa cítim dobre! ;-)