zub mudrosti

J111

Ja hodinku:D Bomba tahanie:D Ked si platila sto eur, tak to je podla mna riadne vela, nakolko viem aj o takych pripadoch, ktore neplatili vobec nic. Zuby nad zlato:D

xdanielax

smajli - a to ti ani neumrtvil ani nic? asi si ho mala pekne vyrasteny alebo co.

ja som platila tusim tiez nejako 35. (rtg neratam) za zakrok - tzn. nezalezi na pocte zubov.

Ella20

J111, asi ťa poteším. Ja som bola u súkromníka, najskôr rontgen, 15 eur. Samotný zákrok mal stáť max.70€, avšak, keďže nastali komplikácie, zub museli sekať, pretože rástol do ostatných a nedal sa vytrhnúť tak výsledná suma bola 80€, do čoho išiel ešte jeden rontgen, na kontrolu, či je zub celý vonku. Keď to tak počítam, celé to vyšlo okolo 100€ a to nepočítam všetky lieky.ale čo už.celý deň čakám kedy odpuchnem a nič. :( Dúfam, že zajtra bude lepšie.

smajliQa

js som platila 20 ... a trvsalo mu to 2 minuty... dosla som, sadla som si, vytrhol,, postavila som sa, ze 20,,, a dovi,,
kks, chcelaby som za 2 minuty zarabat 20 eur..

trhali mi ho na zaciatku mesiaca,,,,
bola som cela opuchnuta,, asi dva ci tri dni, ale hned ako som si dala antibiotika, tak to preslo..
ale rana ako z druhej svetovej po boji :D

J111

Cas to vylieci, je to normalne, aj ja som bol opuchnuty. Kolko si za to platila? Ja som platil 35 eur, podla mna dost.