Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je pichanie rastoveho hormonu v 15 neskoro???

Príspevok v téme: je pichanie rastoveho hormonu v 15 neskoro???
maja5415

mam 153 cm a 15 rokov vzdy som bola najmensia velmi ma to trapi.. v rodine je to tak 50% su normalne vysky a 50% su nizsi..obe moje sestry su vyssie..chcem sa spytat kto ma skusenosti s rastovym hormonom ci pomohl pridat neake cm a ci v 15 nieje neskoro ist k endokrinologovi?prosim tych ktory tento problem nikdy nezazili a nevedia ake to je aby sem nepisali hluposti ohladom mojej otazky..dakujem

Magy

pre aplikaciu rastovych hormonov vzhladom na svoj vek budes musiet podstupit konzultaciu a mat suhlas rodicov - povedane cisto pragmaticky.

mozem ta vsak potesit, lenze 153 nie je konecna vyska, rozhodne este o cosi porasties, ale desiatky cm necakaj.

bolo by vsak dobre, aby si si uvedomila, ze vyska nie je vsetko. casto plati "co je male, to je mile" a u zien niekedy dvojnasobne. je rozhodne dolezitejsie, ci di povahovo prijemna osoba. ak nie, nepomoze ti ani keby si mala 180!

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.