Ako zistím že ma naozaj úprimne ľúbi môj partner?!

Maoam

to je dost blbe, skus to este nejaky cas pozorovat, skus vydrzat neozvat sa par dni, idealne aspon tyzden, uvidis, co urobi, ale zasa z toho co pises, to az tak ruzovo nevyzera, no ale daj tomu sancu, cas, otestuj ho

Sukňa

Maoam: v pohode, veľa krát ja idem za ním nie on za mnou aj veľa krát idem domov mhd lebo on si buď dal pivo alebo už neviem čo, hej hodí ma domov ale nie často.

Sukňa

Magy: zmenil kvoli tebe nejaky svoj program? odpoveď - nie.
priniesol ti kvety len tak, bez toho aby si mala sviatok? - odpoveď - kvety nemám rada , ale mám rada lízatka tak mi raz urobil kyticu z nich, pomohol hej vo veciach paragrafov a dvakrát mi len tak dal reklamné tričko o ktorých vie že tiež zbožňujem, iné prekvapenie alebo podobne nie, mám pocit že na prvé miesto kladie hlavne dokončenie vysokej školy, tiež vravel cez skúškové že ked mu skončí tak budeme spolu viacej ale moc nevidím rozdiel

Maoam

si neista a zavisla na prejavoch od neho, skus vydrzat aspon tyzden

no a ci ta niekto lubi - za to hovoria fakty, ciny a hlavne intuicia

slova su uplne druhorade

Magy

Sukna - prejavy lasky su u roznych ludi rozne. to co pises (chyti za ruku, pohladi, povie mile slovo) su take povrchnejsie prejavy lasky.
tie hlbsie treba hladat inde.
je to sebaobetovanie, vychadzanie v ustrety, pomoc. zmenil kvoli tebe nejaky svoj program? len preto, ze si ho poprosila? priniesol ti kvety len tak, bez toho aby si mala sviatok? spravil ti nejaku radost, prekvapenie len tak sam od seba? snazi sa, aby si bola stastna, kladie teba a tvoje stastie a pohodu pred svoje vlastne?
to su ciny, ktore nie su viditelne, ale vypovedaju o skutocnej laske daleko viac.

Sukňa

Ono to nieje roztopašnosť hej skúsial som vydržala som deň a jeho rekcia bola správa na chate - si ok to bolo všetko

david23

sukňa keď chce s tebou tráviť svoj voľný čas a nevyhýba sa ti. Každý sme iný,niektorí muži nevedia prejavovať city. rešpektuj to, zmier sa s tým a nevyžaduj to po ňom len kvôli tvojej roztopaši. Tak si ho otestuj, pár dni sa neozvi, uvidíš, čo bude robiť

Sukňa

Nie sme spolu dlho asi pár mesiacov( viem že ked je v práci tak moc nekomunikujeme - to rešpektujem, ale mimo nej moc nekomunikujeme tiež , hej napíše na chate aj sám ale málokedy slová také že ktoré by zahriali pri duši ,ono ked sme spolu tak ano vezme za ruku a podobne ale napríklad jak mám vedieť či sa mu páči že mi chýba a podobne ked mi žiadnu spätnú reakciu nedá