Chcem si umyť ruky

deeee

Ahooooooj ludkovia,
chcem sa eln pochvalit....rozkvitol mi kaktusik, ktory uz vyzeral, ze pojde do kosa :o))))) Pekne sa o neho staram a on sa mi odvdacil.
Inak doma prerabame byt a som uz uuuuuplne mimo a buduci tyzden sa uz dufam prestahujeme s Reem do nasho prveho spolocneho bytiku (aj ked je len prenajaty). Chybate mi a aj ked sem uz vela nechodim, casto na vas myslim.
Pani Panika by sa mohla ukazat, asi tiez potrebujem jej sluzby. Ale ja jej poslem maila raz, ked budem mat cas.
papa
LV

gia

Dobrý deň, viem, že ste tu taká malá komunita a snáď mi budete vedieť poradiť. Neviem, či je to možné, ale nedali by ste mi kontakt na tú pani s nickom panika? Potrebovala by som sa s ňou spojiť a neviem ako. Alebo tu mám nechať svoju mailovú adresu ? Ďakujem

ethel

Predchvílou dávali taký smutný film o chorej na rakovinu tak som sa pri tom vyrevala a išla vyvenčiť svojho netopierika...a prišla som na to,že je dnes nádherná obloha!Ten mesiac,hviezdy,kde-tu obláčik...potom neviem prečo som začala rozmýšlať nad tým,že akú pesničku by som si vybrala na vlastný pohreb,že či to napísať už teraz,alebo to nechať na náhodný výber svojim príbuzným....možno ma to napadlo kôli tomu filmu a asi aj preto,že behom mesiaca som bola na dvoch pohreboch a vdy tam buchli pieseň,ktorá sa mi zdala nevhodná.A viem aj to,že nechcem mať na pohrebe farára,lebo posledný pohreb bol pochovávanie Jána a pán farár zdôraznil ako sa lúči s bratom Jozefom....to ma nahnevalo a zároveň-zase na zamyslenie,že ako mne skomolia meno,ktoré je aj tak dosť otrasné....

ethel

Shaktulka,ako si prišla na to,že tam mám webku??:-D to ma bonzol kto? Ha ha,ale nevieš kde!Prezradím-ten macko v tvojej posteli....jeho pravé oko....tým keď pootočíš 10 krát,tak ma uvidíš aj ty...LT

ethel

...to,že sa nedá úplne odísť som pochopila a viem,že my čo to nedokážeme máme v sebe niečo spoločné...neviem čo to je,ale je to tam,niečo čo nás spája a vždy donúti nahliadnuť na tých čo sem nakukli tiež,či sme živí,či sa smejeme,či trpíme...proste záujem tu je a to len preto,lebo sa máme radi aj napriek tomu,že sme sa nikdy nestretli,nevideli(podaktorí...:-) )
Vy dve ste ma donútili zamyslieť sa zas a znovu nad celou touto našou guberniou....Ano,nevidíme si do tvárí,nepočujeme sa,....ale neviem prečo ja to tak cítim,že sa tešíme keď objavíme nejaký napísaný text....Viete,že je to u mňa už dva roky?!Dva roky si píšem s luďmi,ktorých nepoznám...teda poznám ich tak ako ich vidím a fakt je ten,že som si vás každého niečím zidealizovala...a preto sem budem nakúkať,dokým ma neprestanete zaujímať,dokým ma neprestanú zaujímať myšlienkové pochody každého z vás.
Okrem automobilového fóra nenavštevujem žiadne iné,ani pokec...chodím len sem,lebo mám naozaj pocit,že je to obyvačka s krbom,kde vždy niekto prihodí polienko aby v ňom nevyhaslo,dookola sú kreslá a občas tam niekoho pristihnem sedieť a tak spolu hladíme do ohníka a rozprávame sa...a to sa mi páči,že vždy niekto príde prihodiť,aby tu bolo teplo....
Mám vás rada a všetkých si vás velmi vážim!