Chcem si umyť ruky

katty19

v roku 2009 s opozdením, ale ešte pre takých skoro jedenásť mesiacov vám všetkým prajem veľa veľa veľa veľa +, málo málo - :)
práve počúvam ten megamix od dee, zdravím! dobrý bol aj happy new year, zdravím šakti!

katty1

...som si myslela, že toto sa mi nemôže stať, a síce, zabudla som svoje prihlasovacie heslo, skúšam a nejde, tak ale zdravím vás a ešte niečo vám posielam:)

„Pre neznáme ruže, nemožno zomrieť... Ste krásne, ale prázdne. Moja ruža je však tá, ktorú som polieval, ktorú som dával pod sklený zvon a chránil, aby ju nezožrali húsenice, ktorú som počúval, ako sa žaluje alebo vystatuje alebo dokonca ako mlčí...“

...čas, ktorý „sme strácali pre svoju ružu, ju urobil takou dôležitou“

A. de Exupéry : „Malý princ“

Pekné dníčky všetkým!

pančucha


vcera som pocula jednu pesnicku, ktora mi niekoho z vas velmi pripomenula....samozrejme, ze som sa rozrevala pri vstupe do nakup. centra...MACKO PU...kto vie, koho sa to tyka, tak jej odkazujem, ze ju mam rada a dufam, ze je OK. LT

a vsetkym posielam ()

pančita

ahojky, straaasne sa ospravedlnujem, ale akosi nestiham..takze slavnostne slubujem, ze prepisem, ale termin uz radsej nedam (chcela som nieco napisat, ale kedze som tu bola uz raz najdena, nemozem riskovat, ze po urcitom citate budem odhalena zase :DDD)..aj ked, ja som tak nechutne citatelna, ze az,az, az

Takze dnes uz dobru noc, vsetkych Vas L ♥

ethel

Panči ako tak čítam,dnes je už zajtra a ty si sem ešte nenapísala:-)
Už ma hneváte,že takto oddychujete a kašlete na nás!VŠETCI! To sa fakt nerobí,takto sa neozývať!Shaktul,ak si myslíš,že keď sa neozveš,tak zabudneme tak to si na velikánskom omyle!!! Ha,ja viem,že si to prečítaš! LV,LV,LT,LT,....(ň)