Chcem si umyť ruky

mamca

Sú dni,kedy slnko zapadá o dvadsaťštyri hodín skôr,než má,
sú dni,keď sa zdajú všetky stromy zmrzačené
a obzor navlieka sivý šál
Sú ľudia,ktorí slnko znova vyložia na oblohu
a stromom vystrú vetvy ku hviezdam
Stretnem sa s ľuďmi v svojom srdci
a úsmev zafarbí obzor
Aké zvláštne je byť človekom
Aké krásne je byť človekom

panik-a

Ahojky este raz. Tak aj ja sa pridavam k Mamci a dufam, ze ste vsetci usmiati :D. Tesime sa, tesime sa, tesime sa. Vsetci spolu. A ked nie, tak ja sa budem tesit aj za Vas.No fasa, uz mi zase vyhrkli slzy -kurna panča, na co to zase myslis ? No takze zrejme z toho stale nie som vonku..no neva, zivot ide dalej. Takze : TESIME SA, TESIME sA, TESIME sA. LUBIM VAS ♥♥♥♥&# 9829;♥♥♥♥& amp;#9829;♥♥♥ 829;♥♥♥♥&a mp;#9829;♥3♥♥ 829;♥♥♥♥&a mp;#9829;♥

mamca

Pekný dník! :)
V týchto dňoch je pre mňa naozaj príjemné stretnúť tešivú osôbku.:) Dúfam,že aj ostatným nechýba radosť a úsmev.
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

panika

Ahojky♥♥♥
tusim to tu je na striedacku. Musim pozriet, ci je tu nejaka zavora, cez ktoru pustaju dnu len po jednom. Nasla som vo fore meno, ktore som uz davno nevidela. Neuverite,ako to moze potesit. A ja som tesiva uz druhy den...LUBIM VAS

panika

mam taku super naladu, ze by som tu najradsej vypisovala ako kedysi. Len akosi neviem usmernit myslienky-nemalo by to hlavu ani patu, tak radsej pomlcim a pockam, ci sa niekto nezjavi. LUBIM VAS ♥♥♥♥&# 9829;

panika

Cafte sa milacikovia moji. Dnes ma po dlhom case potesili v novinach. Vo viedni sa narodili 2 ladove medviedatka ♥♥♥♥&# 9829;