Chcem si umyť ruky

katty19

tak bola som pri kožnej a tá ma poslala za chirurgom, je jasné že táto hrčka mi mastičkami nezmizne ale ma ten chirurg tak naštval, že by som mala najprv poskúšať niečo iné, nie si dať robiť zákrok, juj, by ste neverili, som odišla a hundrala som ešte aj doma; tak sa vás opýtam, baví vás chodiť po kožnom a platiť za všetky tie maste, keď vám nakoniec aj tak nepomôžu? tú hrčku mám pol roka a rovno na koreni nosa medzi očami a vyzerám ako indická žena, ťuj, aj s tým chirurgom a jemu podobnými!:)))

lilith

Podla toho v súvislosti s čím je alebo nie je podstatné.... a bavili sme sa tu viac menej s etkou v rámci uvolnenejsie komunikácie,takže netreba brat z toho všetko doslovne.

zdenoz

Iba sa rozlúčim. Tak ahoj dievčatá a aaa dávajte na seba pozor.
PS: Lilith, myslíš, že okolie nie je podstatné???

katty19

a veríš, že som rada, že už nie je po mojom? nechcem, kľudne si vypisuj kým máš s kým a nebojkaj, ja keď budem mať náladu, tak si ťa prestanem všímať a budem sa vytešovať zo života bez ohľadu na teba; prajem vám krásny slnečný deň, všetkým:)

ethel

zlatíčka moje...idem sa dať do gala...a frčím ešte obchod treba obehnúť a nákup doniesť...ozvem sa...neviem či poobede alebo až večer,ale budem určite žltá!:-))))Prajem krásny dník každej dušičke!!!!Aj tej mojej:-))))Ktorá že je tá moja?:-))))hmmmm..to je otázka....

e

ja padám tiež lebo mám veľa práce aj tak som sa už zapovedal, že toto fórum už nikdy neotvorím a predsa som neodolal ale túto tému nemusím a hlavne nemám rád kráľov a kráľovné