Chcem si umyť ruky

SHAKTI

:-DD ty si fakt neskutocne kata!!
velmi malej trpezlivosti??ok,hadz vsetko na druhych...ty si fakt nic nepochopila a ani nikdy nepochopis..

katty19

a ešte čosi, keď prídeš nabudúce, normálne si sadni a začni písať, mne sa nemusíš ani slovom ospravedlniť;
každý kto má sám so sebou problém by sa na druhého ani krivým okom nemal pozrieť a tak sa ja nepozriem už na nikoho, ľudia, ja vám nemám čo odpustiť, lebo sama mám so sebou dosť, tak ak majú náhodou záujem tí, ktorí sa cítia neprijímaní, rovnako ako ja, nech tu prídu, ja si rada s nimi potrkocem o živote, to je môj záver, nech sa každý príde somnou porozprávať, kto sa necíti porozprávať s lepšími odomňa

katty19

okrem toho máš nenormálne komunikačné problémy, ako hovoriť niekomu, že "nikdy" je niečo také ako ho obrazne zabiŤ, tak s tým niečo rob

katty19

schválne som to urobila, aby som zistila, koľkej trpezlivosti si schopná, tak ty ma nesúď, ty si schopná veľmi malej

katty19

šakti, neviem, prečo práve ty ma chceš učiť, ako zaobchádzať s BAP, keď ty nedokážeš ani vyčkať na odpoveď, fakt, tak asi o tom to je