Chcem si umyť ruky

mamca

Musím si vypestovať návyk sledovať poštu :) Po týždni som vliezla do schránky..:)))
Nebudem komentovať,Shaktuľka,čo si poslala...Tak ako nekomentujem krásnu melódiu... krásny obraz ...krásne slová...

SHAKTI

fuuha mamci,ty si ten biznis riadne rozbehla :-)a kolki clenovia ti uz zaplatili mesiac vopred?? :-DD
ale si cislo mamci.. :-)
pamataj mamci na zakladnu myslienku z mailu..Veci nie su vzdy take ako sa na prvy pohlad zdaju! neovplyvnitelne veci?? :-)
ale ved ty vies,tebe toto nemusim vysvetlovat

SHAKTI

ja si myslim mamci,ze prave teraz som az dospela najst odpovede,netvrdim,ze vsetky,ale... ta kniha mi lezala velmi dlho a otvorila som ju v takom dusevnom rozpolozeni,ked si asi ludia uz davaju slucku na krk..
neviem,nechcem sa moc k tomu vyjadrovat..malo ludi to dokaze pochopit,alebo nemaju cas,ako tuto katty,jednoducho nie su pripraveni..vsetko pride az vtedy ked budu pripraveni..
preco si skepticka mamčul?? neveris ze veci prichadzaju v spravny cas,neveris,ze veci,ktore nie su hmatatelne,mozu skutocne existovat??to co je spravna odpoved pre mna,nemusi byt spravna odpoved pre teba :-)
s tebou sa mamci tak dobre diskutuje o tychto veciach :-)
ale este si to chvilku necham pre seba..kazdeho si najde to jeho a v spravny cas,spravny cas pre neho..

mamca

Táááááááááák,áno,to je tá správna otázka! Mesačné členské je 18000 Sk,splatné mesiac vopred! :DDDDDDDD
Ja som stále v pohode,to sa len dejú zrovna také veci,ktoré sú neovplyvniteľné...a ja ich tvrdohlavo ovplyvňujem... :))))))))))))))

katty19

šakti, nestíham, za mnou ide super film,na markíze tuto chcem písať a ešte mama po mne vykrikuje, prečítam si hneď čo sa bude dať a okrem toho určite sa bude páčiť

mamca

Ale nezabudni na jednu vec-nájsť odpoveď ešte neznamená,že tá odpoveď je určená tebe. Pri nachádzaní "správnych" odpovedí som ja osobne trošku skeptická...

katty19

nie, mne nepripadáš vyšinutá, šakti, ja mám vysoko postavený rebríček pre vyšinutosť, si predstav, že aj ja si prídem takto celkom normálna a dokonca si myslím, že ľudia okolo mňa sú nenormálni, keď nechápu tak jednoduché veci, ako, fakt:) to tí druhí sú vyšinutí, a rad radom:)