Chcem si umyť ruky

pančucha

:), inak tusim som jedina, co na tie krupy nenadava :D.Ja som sa vcera taaaaak bala dazda, ze krupy boli vyslobodenim...nic, nic, tma, krupy, ticho, slniecko :).No a kedze uz viem, kto ich mal na svedomi (no, no, no vy dve tam)-tak vam aj tak dakujem, ze to odislo este rychlejsie, ako to prislo..no a uz si predstavujem, ako si jedno poobedie vyzujem slapky a druhy den rano budem potrebovat podkolienky a cizmy..brrrr (ale inak ja to uz tak robim aj teraz, len namiesto ciziem aj v snehu nosim tenisky :D)

Takze vcerajsok bol super-prave sa mi vratila mala z basketu a znova to potvrdila.Tak uz len dufat, ze to bude mat zelany efekt a v sobotu to dopadne tak, ze budem mat nejake vlasy na hlave :D

Zdravim vsetkych a aj slniecko Damaxy.Vzdy ma potesi, ked niekoho po takom dlhom case znovu zazriem

fanda

panci, som rad, ze sa dievcatam pacilo, dufam, ze to prinesie zelany efekt ... :) ak ano, mozme to niekedy i zopakovat ... :)

SHAKTI

pfuj Etela!!! Skoro som si pršťoky do fjoku privrela čo som sa ťa zľakla!!! Kurnik ako vie, čo robím?:-))
Nie, ja mám depku iba z tohto počka a z toho že zimu tlačím už preč ale ona nechce ísť :-( Inak ma potešil jeden meteorológ ktorý vyhlásil že vďaka globálnemu otepľovaniu o pár rokov vôbec nebude bývať jar a jeseň ale hup hneď zima a hup hneď leto. Takže vymiznú moje naj obdobia.
Hej Eti si mi poslala krúpi, inak do rána nám napadol sneh a slušného šmyka som ráno chytila na zamrznutom chodníku.
Mne by stačilo keby zima trvala mesiac, tak okolo vianoc a dosť :-)
Katuš na tvoj kraj viem veľmi dobrý vtip, kokos tam by som v živote nešla bývať- aj keď chlapci od vás sú najkrajší a sú takí silní a odolní :-))
viď Katuškin krásny brat :-)
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ako sa Katuška prosím ťa venčí besný pes, lebo nech sa snažím akokoľvek si to neviem predstaviť :-))
Kto sa chce naučiť ako sa úspešne vyhýbať človeku, s ktorým musíte stráviť 24 hodín v jednom dome ale stret týchto ľudí dopadne vždy malichernou hádkou, lebo jeden na druhého je alergický- naučím :-)) smiešne je, že je to také sychronizované vyhýbanie :-DD aspoň čosi nám spolu funguje, aspoň teraz :-)
panči vieš prečo to tebe došlo v dvoch fázach?? Lebo jednu ti poslala Etka a druhú ja :-)
Inak niekedy keď mi je celkom smutno, sa pozriem v pravo a hen za pár kopcami je Etuš :-) pozriem sa rovno a hen za pár kopcami je panči :-) a pozriem sa dolu a tam je zas Lilith :-) a za každým kopcom je niekto :-) aj keď sme ďaleko sme blízko a keď vidno hviezdy a ja žmolím v papuľke "cukríček" v noci tak kukám na veľký voz a potom na svojho delfína- to je malý voz :-)) aby zas niektorú tu prítomnú dámu nenapadla nejaká prasačinka, lebo my uvažujeme až príliš podobne :-)) no a čo, že sa prasiatkam iba o kukurici sníva :-)
cmuk.

ethel

Katuš,tak mi napadlo,že keď sa mi už opalovať budeme,ty ešte sneh budeš z pred domu odhrabávať:-)
Panči,tak gratulujem!
Mamča aj u vás padali krupy?:-)
Shaktul a čo ty?Zavriten šulík,nevŕtaj sa tam!:-)cmuk

panča

aj tu dnes krupy padali...doslo to v dvoch fazach:).ale nic to, dnes bol fajn den a potvrdila sa aj moja vcerajsia predpoved..ked som v aute pocula (najprv som napisala pocala) pesnicku We are champoins, bol mi dnesny vysledok dopredu jasny..jupi

no a niekomu sa podaril husarsky kusok, ze fanda :).Myslim, ze boli ohurene..bol to super napad.GRATULUJEM