Chcem si umyť ruky

katty1

:) no nestíham, no
začnem a za chvíľu hneď aj skončím, to som celá ja, takže, zdravím, vidím, že sa tu niekomu prilepšilo, tak to je chválihodné:)
a viete, kedy sa žena ešte nemôže cítiť na vzťah? pozorujem trochu seba, ale fakt len trochu a som dobrým príkladom, ako sa to nerobí, resp. ako nezbalíš chlapa:) proste na svojom výzore nepracujem, ani v práci, nie to ešte doma, samozrejme, kúpem sa, vlasy mám prefarbené a ostrihané, ale... nič viac, aaaa, jasné, minule som si kúpila pekný prsteň, tak ak to zabere?:D v podstate nechcem, aby to zabralo, žijem sama so sebou a týmito ľuďmi okolo mňa a zatiaľ mi to stačí, skutočne, ale až začnem niečo so sebou robiť, bude to signál, aj pre mňa.
Tak, pakný večer, idem si navliecť svoj prsteň, možno si učešem vlasy a vyrážam do ulice:D čaute:)

panča

martina
napis mi na mail panika@atlas.sk
dcera mi ju stiahla, ak to pojde poslat, tak ti ju poslem

milos
je to striedavo jasne zamracene,ale urcite lepsie ako pred par tyzdnami...niekedy mam pocit, ze to nikdy neskonci, ale stale verim, ze to bude Ok

vsetkym najuzasnejsim ludom na svete, ktori maju prechodnu adresu prave TU posielam pusu a ()

martina500

nema niekto pesnicku pokoj v dusi? chcela by som ju do pocitaca potom ak ju niekto ma tak vam dam e-mail dakujem

ethel

...a teraz sa už slušne rozlúčim,idem si dať sprchu a šup do teplej postielky...možno príde aj chvenie:-Ddobrú noc všetkým

ethel

prepáč,bola som na youtube..:-) rada sa tam zahladím na nejaké videá:-D..nemaj zvláštny pocit zo mňa,to chvenie čo cítiš je z pokročilej hodiny:-DDcmuk