Trpnutie koncatin

Príspevok v téme: Trpnutie koncatin
Minima

Dobry den,
uz asi dva tyzdne mi trpnu ruky aj nohy. Stava sa mi to aj niekolkokrat za den. V noci sa budim na stuhnute koncatiny a rano ked sa prebudim mam mravcenie v patach. Okrem toho mam pocas celeho dna i noci v pravej ruke aj nohe neprijemny pocit stuhnutosti, pocit tazoby a necitlivosti. Nie je to prudka bolest, ale skor take velmi obtazujuce napatie. Casto mavam neprijemny pocit pod pravym kolenom...zda sa mi, ze koza na pravom clenku je menej citliva ako na pravom. Bola som u lekara, ktory mi vysetril reflexy a citlivost koze. Skonstatoval,ze vysledky su pozitivne a poslal ma na krv a asi pojdem aj k neurologovi. Lekar mi nevedel povedat, co mi moze byt, nema niekto nejake skusenosti s takymito problemami? Co to moze byt? Je to velmi obtazujuce a nahana mi to strach. Dakujem

Minima

Dnes som si bola po vysledky krvnych testov, vsetko je v normale az na hladinu SGOT 34UI/l (norma 5-31 UI/l) a najme CPK 485UI/l (norma 24-173)...podla toho co som vycitala na internete ma to nejaky suvis so svalmi...teraz uz vazne nicomu nerozumiem, k lekarovi idem az v utorok :(

Magy

pardon, tam malo byt EMG namiesto EEG.

ak mas skoliozu, je o to vacsia sanca, ze ta deformacia chrbtice sposobila niekde aj pritlacenie na nerv.

Minima

Dakujem za vase odpovede. Dufam teda, ze to nebude nic vazne. Obcas ma pobolieva chrbat, dokonca mam skoliozu, tak mozno to bude mat nejaku suvislot. Tak ale necitliva pokozka na clenku...

Magy

moze ist o nedostatok vitaminov, ako pise "house", resp. nedostatok mineralov, sodik, draslik, vapnik, horcik. ale moze ist aj o neurologicky problem, zacviknuty nerv v chrbtici, krku. EEG by malo nieco povedat, neurolog je tiez pomerne dobra cesta ako sa dopatrat priciny.

co bolo, co sa stalo pred tymi dvoma tyzdnami? uraz, naraz na niektoru cast tela, prechladnutie, pretazenie... spomen si, cokolvek moze byt dolezite.

house

Niekedy taketo stavy moźe vyvolat aj nedostatok vitaminov skupiny B hlavne B1.
Skuste uzivat B komplex forte.Netreba hned hladat vazne choroby.