Som divna ked mi vadia ludia v mojej blizkosti?

bingham

Lauri...ano myslim...to co opisujes je v dnesnej dobre normalne...ludia zavidia a robia si zle...a ked ti taky clovek vadi treba ho poslat...(ale zase netreba tak brat vsetkych ludi...niektori to mozno myslia naozaj v dobrom) :))

xy:)...a mozno ty vadis posledny mesiac kazdemu ;)

xdanielax

:-))
ja si myslim, ze nas je takych viac.
Napr. ja mam take "obdobia" kedy ma nebavi chodit sa zabavat, do spolocnosti, radsej som sama.. sama idem von so psom, sama si riesim svoje veci. a niekedy zase naopak, stale by som niekam chodila a bola spolocenska. Teraz mam to prve zmienovane obdobie :-)

xy:)

ano maoam, som vycerpana, cestne priznavam, ze hej. som unavena, nevyspata, nestiham a vsetko mi lezie na nervy. a strasne ma seru nevychovani ludia, neznasam to

wéwéwérička

riskujem, ze ma poslete do prdele. aka som namyslena a netolerantna :) ale co este neznasam su hlupi ludia, co sa tvaria ako majstri sveta a myslia si este, aki su uzasni..ludia, co nepohnu rozumom, kym otvoria usta a vypustia z nich kazdu blbost, co ich napadne, pricom keby sa na pat sekund zamysleli, zistia (mozno) aj sami, aka to je somarina.

xy:)

mne vadi posledny mesiac uplne kazdy.. vadi mi vsetko. nemam energiu ani na jeden posraty usmev. nerada chodim medzi ludi, lebo vsade okolo mna ich je privela. asi dostavam na ludi alergiu