Tehotna sestra

Príspevok v téme: Tehotna sestra
Fero M.

Tak samozrejme hned ako sa clovek da trosku do kopy, tak pride nieco lepsie. Sestra pred nedavnom nasim oznamila skvelu novinu, ze je tehotna so svojim priatelom ktory jej uz x krat narohil monokle a zlomil nos. Papiere na sude a otecko nikde. 4 ludia v trojnizbovom byte a este dieta na ceste. Totalne nezodpovedna sestra uz od strednej skoly to tento krat zaklincovala kvalitne.
Dneska mi nasi oznamili ze ked sa male narodi budem soat v obyvacke na gauci.. Samozrejme sme sa pohadali a nasim som vytmavil ze ju budu zivit do konca zivota atd.. Hadka. .... Mam toho akurat tak dost...
Totalne zmeny v mojom zivote za posledne roky... V lete odchadzam do podnajmu a som zvedavi ako vsetko pojde dalej..

Chaoem napatie nasich ale mna sa nikto neopytal ze ako to ja vidim a to budem krstny otec a bez toho aby sa ma niekto na nieco vobec opytal....

alenka_maxova

tak vies, momentalne asi nema vyznam riesit, preco sa stalo sestre to, co sa stalo. Ale ak su vasi aspon trosku inteligentni ludia, ktorym zalezi na vychove svojich deti, mali by sestre nalozit riadny obkec o tom, ako sa ma spravat. Nuz, tam ale treba hladat priciny este v detstve, puberte, preco sa teraz dostala tam, kde je. No a ty, pokial si uz dospely, skus to naozaj riesit podnajmom a pracou (ak ju este nemas). Ale aj tak by som si s celou rodinou sadla a riesila to. Nie je spravne povedat - ty pojdes spat tam, on tam a vsetko bude pekne ficat dalej...lebo nebude zjavne