Pošvový výtok

Príspevok v téme: Pošvový výtok
dakota_a

Dobrý deň, viem, že týmto ste sa tu už mnohokrát zaoberali... Lenže v žiadnom príspevku som nenašla môj prípad. Mám každodenne pošvový výtok už dlhší čas, ešte som nešla k lekárovi. Je belastej farby, málokedy žltkastej. Nemám žiadne svrbenie, sčervenanie, nie je ani hrudkový. Neviete mi poradiť niečo z lekárne, čo by mohlo byť na to najlepšie?
Ďakujem

dakota_a

Dlhší čas - vyše dvoch rokov.. čítala som, že niektoré môžu byť spôsobené orálom.. Nemôže to tam s tým niečo spoločne? Ale ak každodenný je prirodzený, ďakujem, začínam mať dobrý pocit.. :)

maruska123

no tak vytok asi nikdy voniat nebude, ved je to vytok z posvy..po fialkach aromu mat nebude

podla mna je to normalne, ale ako som pisala, ak mas podozrenie na nejaku bakteriu alebo co, tak ti to moze potvrdit len gynekolog, ked ti urobi ster

dakota_a

Lenže nevadí, ak je každučký deň a občas má žltkastú farbu? Úplne bez zápachu taktiež nie je, ale nesmrdí príliš..

maruska123

vytok ako taky je prirodzeny...pretoze zvlhcuje posvu..niekto ho ma vac, niekto menej, jeho mnozstvo sa meni pocas cyklu

pokym nepacha, nesvrbi, nie je hrudkovity, alebo nejakej inej cudnej farby, tak by to malo byt ok

ved preto vymysleli intimky

ked mas strach, chod na stery ku gynekologovi, tu ti diagnozu nikto neurci