Ako ste zabudli na cloveka,ktoreho ste milovali?

ivana45

Ano, laurina, sledujem. Samozrejme, ked natrafim.. :-) Pohov.

Raz som tu bola na teba zla, mam trocha vycitky svedomia. Okrem tej jednej diskusie povazujem tvoje prispvky za zaujimave a rozumne. Ale uz sa mi k tomu nechce vracat :-). Radsej sa uz nepamapatam.

Teraz ti naozaj drzim palce. Aby si nasla pracu, ktorou budes prospesna co najviac ludom a bola aj ty sama spokojna. Je to dolezite. Ked budes spokojna, bude to z teba citit a spravny clovek su ta najde. Prosim, napis, ked budes vediet.

Laurina22

Ty ma sledujes!:-)

Nie nie,povedala mi,okrem inych veci(asi si citala,nebudem sa opakovat),ze 15.3. mi zavolaju,ci som postupila do druheho kola,musim este pockat,vraj ona caka na kolegynku ktora ma dovolenku

Ani o plate sa zatial so mnou privelmi nechcela bavit,vraj to povie az v druhom kole tato jej kolegyna

Tak neviem:-/

Laurina22

Ahoj Ivana,

myslis pohovor do prace asi vsakze?

Nakukla si do temy kde si piseme?

Som rada ze sa zaujimas,potesilo ma to:-)

ivana45

laurina, rado sa stalo.

Ako dopadol prijimaci pohovor? Vysledok asi este nevies, alebo hej?

Prijimacie pohovory vraj treba mat nacvicene ale nesmie to byt vidiet. Staci ziskat predstavu, co mas cakat a byt pripravena a netriast sa. Drzim palce.

kana123

JA TOTO ISTE PREZIVAM AKO TI UPLNE ROVNAKE MYSLIENKY MAM TO OD DECEMBRA DO TERAZ 17 DNI PSYCHYIATRIA ODTIAL MA VYTIAHOL VON ZE NEJAKO SA TO DA DO PORIADKU SME MANZELIA 15ROKOU TERAZ TLACI NA MNA ABY SOM SA POZBIERALA A MOHOL ODIST MAME SPOLU 15ROCNE DIEVCA VELMI HO LUBIM ALE ON MA NIE JE TO STRASNE ZIJEM V TOM OD DECEMBRA AON JE NAD VECOU AJA TRPIM AKO ZVIERA A TO ESTE NEODISIEL CO BUDE POTOM TO VIE LEN BOH.

ivana45

chcela som ti napisat nieco podobne ako rtpa.
ShaulaThalit ma inspirovala k myslienke, ze je lepsie skoncit nevyhovujuci vztah, kym nemas s Nim deti, nie si o 5-15 rokov starsia. Z tohoto hladiska nie je ani dolezite, kto koho nechal.
Bud rada, ze si snim nestratila roky a hyckaj si tie pekne spomienky. Ale nie tak, aby si si kazila novy vztah. Ak sa moc zamotas, krátkodová psychiatrická liecba. Drz sa.

ShaulaThalit

Laurina: každý nejako bojujeme... Najhoršie je, že človek sa rúti niekam a ani za boha nevie prečo...

Laurina22

Rtpa mas pravdu asi je naozaj najlepsie to nechat nech to preboli...Nech to prejde cele tak ako ma...

Snazim sa vsetko eliminovat tak aby mi ho nic nepripominalo ale spomienky eliminovat neviem...bohuzial

Shaula moja mrzi ma to ty si bola vzdy silna,vzdy si tak vystupovala a teraz si bezradna,tak to citim...Drz sa drzim ti palce dokazeme to!