Znova problém so vzťahom.

Príspevok v téme: Znova problém so vzťahom.
biela mačka

Zdravím,potrebujem prosím konkrétnu radu bez kritiky. Stretla som sa s jedným 7x zatiaľ,na ďalšom stretku sa dohodujeme spoločne, čiženie som ja iba iniciatorkou a nenaháňam ho. Pri každej rozlúčke sme si dali pusu, ale ešte sme sa napríklad ani len nedržali za ruku. Ja toprvánechcem urobiť ato, že mi chýba sex,otom nechcemmu hovoriť, lebo som sapoučila z nedávnych odmietnutí. Alečo ak aj on e nesmelý? Potom kto začne?Ja sa totižbojím, žekeď dám najavo väčší záujem, tak takisto mi zdrhne, ako tí predtým.

maruska_123

biela macka podla mna to nie je preto, ze vyzeras zle..lebo vyzeras normalne..ale preto lebo si strasne divna...

biela mačka

Ešte som si spomenula..Ex žartoval o sexe, občas dá vtipnú poznámku aj bna facebook, so mnou ale "sexovať" odmietal..tak čo?

biela mačka

Alebo mám byť hrdá, že ma muži neťahajú do postele? Myslím si, žeskôr by ma zavolali na futbal ako na nejakú inú zábavku, že skrátka nevzbudzujem túžbu, ale vyzerám skôr ako "dobrá kamoška".

biela mačka

Tak keď som teda pekná, prečo odmietajú muži sex? Trebárs ex bol posledné roky ochotný raz mesačne, ako som už písala. Je jasné, že som ho nepriťahovala, inak by na mňa skákal furt. Ale aj tak bol s ním sex nudný, takže nakoniec raz mesačne stačilo.

AdamKrt

biela mačka Dnes 11:23 - ale sama sa dost podcenujes, mas nizke sebavedomie, aj ked si ozaj pekna zena. Ked vsak neveris sebe, ako Ti ma verit iny clovek ? Nikoho nebavi presviedcat niekho o opaku, kto neustale o sebe pochybuje a hovori ako verklik a siri okolo seba tak negativnu energiu.

AdamKrt

biela mačka Dnes 11:23 - vidis a to je problem, co ma viac zien. Niekedy je pravda, ze niekto je len lichotnik a klamar a vymysla si. Ale inokedy, ked niekto povie aj pravdu, zena si mysli, ze zakonite klame. Aj ked je to pravda.

Krasa je v ociach pozorovatela. Na to netreba zabudat. Co si myslime, ze je skarede, inemu sa moze velmi pacit a naopak, co sa niekomu zda krasne, je pre ineho skarede.

biela mačka

ide aj o to, že ked ma chváli, tak mu neverím kvôli skúsenostim s ex :-(
On tiež ma najprv obdivoval a potom sa
z neho vykľulo hvado...

anjelik

Micinka, keď niekoho berieš vážne, tak si vážna a keď si vážna, nemôžeš byť veselá a uvoľnená. Takže uber na vážnosti, uvoľni sa a prejavíš sa otvorenejšie.