V com to je? skola

panika

kolko mas rokov ,resp. na aky typ skoly chodis?Matika a fyzika je o uceni - pripadne skus niekoho na doucovanie.Mozno potrebujes iny vyklad,ako dostavas v skole. A dejepis-v texte byvyju vyznycene hrubsie podstatne veci a za látkou su otazky.Vypracuj si ich a uc sa podla nich.Ak vies odpovedat na otazky za textom (a ak mate nejake udaje pod nadpisom tak aj tie)-mas zvladnute ucivo

tinusska

neviem ako sa to tam dostalo 2krat...
tak ukaz ucitelovi, ze na to mas.. hlas sa, nauc sa aj latku vopred... to pomaha..napr. moja sestra mala na zs v 9 rocniku taky isty problem... zacala sa s nou ucit hlavne fyziku mama.. hucala do nej kazdu poucku, ucili sa latku vopred... segra prepadala, nakoniec v ten isty rocnik mala na konci na vysvedceni 1 a k tomu ju este ucitel posielal na vsetky mozne fyzikalne sutaze...my sme žasli nad nou.. samozrejme, mama sa s nou ucila len zo zaciatku..

tinusska

a co sa tyka matiky a fyziky.. treba len priklady pocitat a rozmyslat nad tym, co clovek pocita... "preco robim tento krok?" inak to naozaj nepojde...

stratena

na stvrtorku z matiky som pocitala 2 hodiny priklady a vedela som ich. prisla som do skoly napisala som to a dostala som 4

tinusska

a co sa tyka matiky a fyziky.. treba len priklady pocitat a rozmyslat nad tym, co clovek pocita... "preco robim tento krok?" inak to naozaj nepojde...

adkalc

Ja som sa ucila dejepis tak, ze som si precitala odstavec, a potom som si povedala obsah. A nakoniec som si povedala obsah celeho uciva. Je to mozno zdlhave, ale mne to pomohlo:-)

tinusska

nie je ucenie ako ucenie... skus si to doslova vtlkat do hlavy pri tom uceni... aj ja som sa ucievala, ze som si to citala a akoze ucila... no nic som nevedela.. akonahle som zacala nad tym co sa ucim rozmyslat a logicky spajat, hned som sa to naucila... kolko mas rokov..